تبدیل بی ام دبلیو M3 به وانت + عکس

تبدیل بی ام دبلیو M3 به وانت + عکس

در این مطلب شما تصاویری جالب و دیدنی از تبدیل بی ام دبلیو M3 به وانت خواهید دید. اگر تابه‌حال احساس کرده باشید که فضای صندوق‌عقب بی ام دبلیو E92 M3 شما به‌اندازه‌ی کافی جادار نیست، توجه شما را به این راه‌حل هوشمندانه جلب می‌کنیم.

 

به نظر می‌رسد فردی در آفریقای جنوبی، تحت تأثیر نسخه‌ی دروغ آوریل M3 که توسط بی ام دبلیو به‌عنوان شوخی معرفی‌شده بود، قرارگرفته است. او تصمیم گرفت نمونه‌ای از وانت بی ام دبلیو M3 را با کمک Mad Dog Racing برای خودش بسازد.

تبدیل بی ام دبلیو M3 به وانت + عکس

زیر کاپوت این ماشین، همان موتور 8 سیلندر 4 لیتری متعلق به مدل M3 قرارگرفته است، با این تفاوت که در اینجا یک سوپر شارژر هم برای هیجان و سرعت بیشتر اضافه‌شده است.

 

سازنده‌ی این خودرو ادعا می‌کند که صاحب تنها وانت بی ام دبلیو M3 سوپر شارژر دار است و ما هم حرف او را باور می‌کنیم.
همچنین Mad Dog Racing نیز ادعا می‌کند که نتیجه‌ی پروژه به‌اندازه‌ای صلب است که به‌عنوان یک وانت واقعی استفاده شود. مطمئناً بریدن سقف یک خودروی کوپه همیشه موجب افزایش انعطاف و خم‌پذیری استخوان‌بندی خودرو می‌شود. اما ضخامت زیاد ستون  B مطمئناً به استحکام چهارچوب خودرو و حفظ تعادل آن کمک زیادی خواهد کرد.

تبدیل بی ام دبلیو M3 به وانت + عکس

درمجموع ظاهر این بی ام دبلیو خوش‌ساخت به نظر می‌رسد. جای بار به شکلی ساخته‌شده است که در نگاه اول گمان می‌کنید خودرو از کارخانه‌ی بی ام دبلیو بیرون آمده است. تنها نکته‌ای که تبدیل صورت گرفته را فاش می‌کند، درب صندوق‌عقب است که مانند M3 کوپه‌ی استاندارد رو به بالا باز می‌شود.

تبدیل بی ام دبلیو M3 به وانت + عکس