تبلیغات

تبلیغات

تلفظ نام “دی کاپریو” برای مهناز افشار دردسرساز شد + عکس

تلفظ نام “دی کاپریو” برای مهناز افشار دردسرساز شد + عکس

مهناز افشار بازیگر محبوب و دوست داشتنی کشورمان نسبت به پست دی کاپریو واکنش نشان داد. دی کاپریو بازیگر مشهور هالیوودی اخیرا در اینستاگرام خود پستی نگران کننده در مورد دریاچه ارومیه قرار داد.

 

مهناز افشار در یک پست توئیتری نسبت به نظر دی کاپریو در مورد دریاچه ارومیه واکنش نشان داد اما ادای نام وی بطرزی خاص برای وی دردسر ساز شد.

 

بعد از پست اینستاگرامی لئوناردو دی کاپریودر واکنش به احیای دریاچه ارومیه و جلب توجه کاربران فضای مجازی، این صفحه با هجوم کاربران ایرانی مواجه شد و از آنجا که بسیاری از کاربران علت قرار گرفتن این پست در صفحه این بازیگر آمریکایی را نمی دانستند، بسیاری کامنت ها بی ربط با موضوع درج کردند که بعضا نیز حاوی مطالب توهین آمیز بود.

 

در واکنش به پست توئیتری دی کاپریو مهناز افشار بازیگر سینما نیز طی پستی در توئیتر خود خواستار توجه بیشتر به این دریاچه شد، پستی که ظاهرا برای افشار درد سر شد و تلفظ صحیح نام “دی کاپریو” موجب واکنش برخی کاربران شد.

 تلفظ نام "دی کاپریو" برای مهناز افشار دردسرساز شد + عکس

با این حال مهناز افشار این اعتراض ها را بی پاسخ نگذاشته و در جواب نوشت: لئوناردو دی کاپریو، لیئوناردو دی کپریو، لیئو دی کپریو، هر مدل که شما دوست دارید فقط این همه عصبانیت دائمی و پرخاش گری رو درک نمی کنم.

 

 

تبلیغات