تبلیغات

تبلیغات

ربودن سردار سلیمانی به دست آمریکا

مجموعه : مجله خبری
ربودن سردار سلیمانی به دست آمریکا

نقشه ربودن سردار سلیمانی به دست آمریکا

 

مایکل روبین یک دانشمند در زمینه علوم رایانه اهل اسرائیل است.وی همچنین برنده جوایزی همچون جایزه تورینگ و جایزه اسرائیل شده است.

 

“مایکل روبین” کارشناس مسائل خاورمیانه در “مؤسسه آمریکن اینترپرایز” از دولت جدید آمریکا خواسته است تا سردار سلیمانی را بربایند.نقشه شوم آمریکا برای سردار سلیمانی در توییت های سران آنها فاش شد . کارشناس مسائل خاور میانه از دولت جدید آمریکا برای رفع خطر خواسته ای دست نیافتنی داشت.

 

به گزارش تکناز:وی در یکی از تازه ترین توئیت ها خود لینک نوشته ای رادر موسسه آمریکن اینترپرایز آمریکا منتشر کرده و نوشته است:

 

دولت جدید آمریکا باید دستگیر کردن سردار سلیمانی را اولویت خود کرده و تیم ترامپ Trump باید منابع گسترده ای را به دستگیری یا کشتن Killing قاسم سلیمانی اختصاص دهند.

 

تصاویر و عکس های سردار سلیمانی در عراق و سوریه دهن کجی به آمریکا و تمسخر ایالات متحده در سراسر منطقه خارومیانه است.

وقتی فراخوان دستگیری و قتل Murder او صادر شود، سردار سلیمانی مجبور می شود در ایران بماند…

همچنین حسن شمشادی خبرنگار اعزامی خبرنگار واحد مرکزی خبر به سوریه با انتشار عکس توئیت مایکل روبین در اینستاگرامش پستی منتشر کرد و نوشت:

 

خطاب به جناب روبین

سردار حاج قاسم سلیمانی سالهاست که حکم دستگیری و بازداشت یا شهادتش را اربابان شما نوشته اند، سالهاست که بزرگترین سرویس های جاسوسی و جوخه های ترور Assassination شما و همپیمانانتان، در پی اویند، و در تمام این سالها در ایران نمانده است .

 

سالهاست که در کشورهای محور مقاومت و برخی نقاطی که فکرش را هم نمی کنید، در رفت و آمد است و با خواست و لطف خدا، دستان ناپاک شمایان به او نرسیده است، خدا رو شکر .

 

چند سالی است که عکس ها و تصاویر سردار بزرگ ما را شما می بینید و به خوبی این حضور در عراق و سوریه را دهن کجی به خود ( و البته متحدانِ شومتان) می خواندیش، که این حضور اهداف زیادی دارد که انچه گفتید، تنها یکی از انهاست.

 

براستی جناب روبین، چند نفر از ژنرال های پرستاره تان جرات دارند تا اینگونه در مناطق پر اشوبی که مملو از تروریست های خطرناک است، اینگونه و بی خدم و حشم، تردد کنند و به خطوط اول نبرد با تروریست ها بروند ؟!

 

جناب روبین ، خدای بزرگ تاکنون خواسته که سردار عزیز ما، در این آشوب ها و بلواها، به سلامت برود و بیاید، که الهی که عمرشان طولانی و تنشان سالم و همچنان خاری در چشمان شما باد، اما خوب بدانید که در صورتی که مشیت الهی بر ان باشد که حاج قاسم عزیزمان، به ارزوی دیرینش برسد

 

و با شهادت، نزد یاران شهیدش برود، این کشور خالی از حاج قاسم و حاج قاسم ها نخواهد ماند و دهها و صدها و هزاران حاج قاسمِ حاضر و پا به رکاب خواهد داشت، تا خواب استیلای شما بر این کشور و منطقه، هیچگاه محقق نشود .کاربران فضای مجازی نسبت به جملات مایکل روبین واکنش نشان داده و در زیر پست اینستاگرامی حسن شمشادی نظرات خودشان را ارسال کرده اند:

*زنده باد سردار

*مرد تنهای جنگ سردار دلها چشم بدخواهات کور

*بدزدن ؟؟؟ !!! حاج قاسمو !!!!مگه ما جوونا زنده نباشیم که امریکایی ها همچین غلطی کنن

*سرباز سرداریم خدا قوت دلاور

*اینا خسته نمیشن بس که تلاش بیهوده میکنن؟؟ انشالله که جناب سلیمانی و تمام سربازهای خووب کشورم سالم و موفق باشن

*انشالله سرباز امام زمان بشن حاج قاسم

*ای جونم حاج قاسم دنیایی دوسش دارم سرت سلامت سردار دلها

*حاج قاسمو از چی میترسونن … نه هنوز ما رو نشناختن

*سردار عشق، خدا نگهدارت

*خدا اون روز و نیاره حاج قاسم شهید شه.ماشاالله ستون ایرانه.خداحفظش کنه

*شتر در خواب بیند هندوانه گهی قاچ قاچ خورد گه دانه دانه امریکا از سایه اقامون هم میترسه چه برسه نزدیکش بشه

*اولا شما امریکایها هیچ غلطی نمیتوانید بکنید دوما اگر از طرف شما اتفاقی بیفتد خاطر جمع باشید که یکیتون در منطقه خاورمیانه جان سالم بدر نخواهید برد این را همیشه بخاطر بسپارید سردار سلیمانی نور چشم همه ما ایرانیان چه دوست چه دشمن هست

*از آرزوهاشون میگن

*سردار دلها سرت سلامت خدا پشت و پناهتون مرگ بر آمریکا

*از این حرفا زیاد میزنن این آمریکایی ها و دوستان عربی و صهیونیست و غربیشون و هنوز معلوم نشده آیا قاشق و چنگالشون باهاشون هست زمانی که ای جفنگیات رو میگن یا خیر.

*گر،نگهدارِ من آنست که من میدانم….شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد……..

*ان شاءالله سردارمون در پناه خداوند و صاحب الزمان محفوظ باشند از شرِّ بدخواهان و دشمنانشون

*خدا نگهدارش باشه که واقعا ازش میترسن که اینقدر اسمشو میارن

*مگر از روی جنازه سربازاش رد شن که اجازه بدن

*امیدوارم اروزشو با خودشون به گوووووور ببرن.خداوند خدمتگذارن به مردم و زیر سایه خوووودش حفظ کنه الهی امین

*سردار در دل همگان جا داره مگر چند تا حاج قاسم میتونن شهید کنن از رویش لاله ها هزاران سلیمانی بپا میخیزد سلیمانی زنده باد

*شتر در خواب بیند پنبه دانه ،سردارو خدا حافظشه

*ایران 80 میلیونی پشت سر سردار دلها هستن. دستتون به سایه حاج قاسمم نمیرسه. عقل ندارن راحتن خداییش

*لعنت به سازمان حقوق بی بشر،لعنت به سازمان ملل،لعنت بر چشمهای کور سیاستمداران دنیا برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

ربودن سردار سلیمانی به دست آمریکا

پاسخ اینستاگرامی به نقشه شوم آمریکا برای سردار سلیمانی

 

تبلیغات