تبلیغات

تبلیغات

قبل از انتخاب تور باید چه گزینه هایی را بررسی کرد ؟

مجموعه : نکات سفر
قبل از انتخاب تور باید چه گزینه هایی را بررسی کرد ؟

ایام تعطیلات زمان مناسبی است تا در کنار خانواده خود اوقات خوشی را سپری کنید. اگر میخواهید در تعطیلات نوروز یا تعطیلات تابستانی یک سفر خوب و آرامی داشته باشید، بهتر است سفر با تور را انتخاب کنید. ترکیه، تور استانبول نوروز 1398 و آنتالیا از جمله شهر هایی هستند که بیشترین تور را دارند.

 

زمانی که می خواهید تور ترکیه یا استانبول را انتخاب کنید به دلیل تعدد در انواع تور های معمولا دچار سردرگمی می شوید. اما قبل از انتخاب تور باید گزینه های زیر را در نظر بگیرید تا راحت تر تور مناسب خود را انتخاب کنید.

 

برنامه ریزی دقیق زمانی

اگر جزو آن دسته از افراد هستید بر حسب شغلتان مجبورید سالی چند بار به ترکیه سفر کنید بهتر است همواره از یک کارگزار تور ترکیه استفاده کنید، تنوع در انتخاب تور باعث می شود تا کیفیت و سفر خوبی را نداشته باشید.

 

یک تور خوب باید به گونه ای باشد که در تمامی بازه های زمانی در طول سال برای ترکیه و یا استانبول تور داشته باشد. تا هر زمان از سال بتوانید از آن استفاده کنید.

 

زمان رفت و برگشت تور ها باید انعطاف پذیر باشد. به این معنا که برای دوماه آینده نیز تور ترکیه برنامه ریزی شده باشد. قبل از انتخاب تور باید به دقت بررسی کنید که زمان رفت و برگشت تور ثابت است و امکان تغییر آن وجود نداشته باشد. زیرا با تغییر در برنامه زمانی تور ها ممکن است به برنامه زندگی تان لطمه وارد شود.

 

تعیین محل اقامت و مدت زمان اقامت

با توجه به اینکه بلیط رفت و برگشت از قبل رزرو شده است، محل اقامت و مدت زمان اقامت نیز باید تعیین شده باشد. تا به هنگام رسیدن به ترکیه با مشکلی مواجه نشوید.

 

در نظر بگیرید که با توجه به هزینه ای که پرداخت می کنید باید کیفیت هتل شما نیز متفاوت باشد. قطعا برای آنکه در هتل پنج ستاره با مدت زمان بیشتری اقامت داشته باشید، باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید.

 

تخفیف از محل های گردشگری

در برخی از تور های ترکیه خدماتی چون تخفیف از محل های گردشگری وجود دارد. اگر برای تفریح تور ترکیه را انتخاب کرده اید بهتر است از تخفیف محل های گردشگری نیز استفاده کنید. این تخفیف ها در برآورد هزینه های کلی تور تاثیر گذار است.

 

مواردی که ذکر شد تنها بخش مهمی بود که باید به هنگام انتخاب تور دقت لازم را داشته باشید اما بهترین خدمات تور را باید از کجا دریافت کرد. این سوالی است که ذهن بسیاری از مسافران را به خود درگیر کرده است.

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد تور آنتالیا می توانید به آدرس اینترنتی زیر مراجعه نمایید

https://dtour.irتور-های-ترکیه/تور-آنتالیا/.html

 

بهترین خدمات تور ترکیه را باید از کجا دریافت کرد ؟

با توجه به میزان هزینه ای که برای تور خود می کنید به همان نسبت خدمات دریافت می کنید. پس هیچ گاه فراتر از هزینه ای که کرده اید نباید انتظار خدمات بیشتر نیز داشته باشید. بهترین خدمات تور ترکیه در درجه اول به میزان سابقه و تجربه کاری کارگزار تور وابسته است. هرچه تجربه کاری آن ها بیشتر باشد کیفیت خدمات تور ها نیز بهتر می شود.

 

دلارام سیر از برترین و با تجربه ترین کارگزاران تور ترکیه، استانبول و آنتالیا در ایران است که خدمات ارائه شده آن ها متناسب با نیاز مشتری است. همواره با هدف رضایت مسافران تمامی برنامه های توریستی خود را تنظیم می نماید. اگر به دنبال بهترین تور با کیفیت عالی خدمات هستید می توانید به وب سایت رسمی دلارام سیر مراجعه کنید و مناسب ترین نوع تور را انتخاب نمایید.

 

https://dtour.ir/

تبلیغات