تبلیغات

تبلیغات

مدرسه ای که توسط یک روح تسخیر شده است + عکس

مجموعه : مجله خبری
مدرسه ای که توسط یک روح تسخیر شده است + عکس

اخیر در یکی از مدارس کشور مالزی اتفاقی عجیب رخ داده است که حتی منجر به تعطیلی چند وقته این مدرسه گردید. دیده شدن یک چیز سیاه توسط بیش از 100 دانش آموز و معلم و تاثیرات رو اعصاب و روان آنها باعث پی بردن به موضوعی عجیب شده است.

 

دیده شدن شکل سیاه و مرموزی در مدرسه ای در مالزی منجر به یک توهم جمعی میان اهالی مدرسه و تعطیلی آن شد.

 

داستان از دوشنبه هفته پیش شروع شد؛ وقتی که ده ها دانش آموز و معلم در مدرسه ای در شهر کوتابهارو از دیدن شکل سیاهی درون مدرسه خبر دادند.

 

این مشاهدات تا دو روز ادامه پیدا کرد و در نهایت حدود 100 نفر باور داشتند نه تنها این سیاهی را دیده اند، بلکه این پدیده‌ای ماوراء الطبیعه روی آنها تاثیر هم گذاشته است!

مدرسه ای که توسط یک روح تسخیر شده است + عکس

این مدرسه روز پنجشنبه تعطیل شد و پس از آن برخی مذهبی‌ها، پژوهشگران و کارشناسان جادوگری، جلسات جن‌گیری و احضار روح برگزار کردند.

 

با وجود اینکه مدرسه روز یکشنبه دوباره باز شد، اما هنوز صدا فریاد دانش آموزان از داخل مدرسه شنیده می شد.

 

یکی از مدیران مدرسه، در این رابطه به «بی‌بی‌سی» گفت: «دانش آموزان ما توسط ارواح آشفته شده اند، ما نمی دانیم که چرا این اتفاق برای ما افتاد. ما نمی دانیم این چه چیزی است که روی ما تاثیر گذاشته است.»

 

یکی از معلمان مدرسه هم که ادعا کرده قبلا با ارواح در ارتباط بوده، گفت: «وقتی یکی از دانش آموزان را نگه داشته بودم، دست هایم به شکل شدیدی احساس سنگینی کردند. من استغفار خواستم، برخی اتفاقات واقعا خارج از کنترل من بودند. ولی زمانی که دانش آموز به خانه رفت احساس کردم کسی به قسمت چپ بدن من آویزان شده است، من نورهای سیاهی دیدم که مانند یک شکل سیاه بودند. »

 

یک معلم دیگر هم می گوید این شکل سیاه را دیده است، او در این باره گفت: «او می خواست وارد بدن من شوند، اما همکاران من اطرافم بودند و آیاتی از قرآن را می خواندند. من به آرامی بارها و بارها آیت الکرسی را خواندم بعد از یک ساعت، سر من سبک تر شد.»

 

رابرت برتولما، جامعه شناس، در این رابطه گفت که این یک مورد کلاسیک از هیستری جمعی است، یک وضعیت که در آن افراد مختلف از توهم جمعی رنج می برند.

 

به گفته او مردم بومی مالزی به دلایلی در پذیرش این توهم دست جمعی مستعدتر هستند.

 

تبلیغات