لاچین سیر

املاک ویترین

سمند NX7 و HD در راه است

سمند NX7 و HD در راه است
 
به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، جواد نجم‌الدین صبح امروز در حاشیه دهمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو و صنایع وابسته و در بازدید خبرنگاران از غرفه ایران خودرو در این نمایشگاه از طراحی محصول جدید ایران خودرو خبر داد و اظهار داشت: تولید دو خودروی سمند NX7 و HD تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو در پاسخ به سئوال یكی از خبرنگاران در مورد تاثیر اجرای طرح هدفمندكردن یارانه‌ها برقیمت خودرو گفت: قیمت خودرو با اجرای این طرح افزایش نمی‌یابد و در حال حاضر هم سمند با موتور ملی و سمند با موتور نیوپایپ 35 هزار تا 500 تومان ارزان تر از قبل عرضه می‌شود.
وی افزود: دست اندركاران صنعت خودرو تمام تلاش خود را می‌كنند تا بعد از اجرای طرح هدفمند‌كردن یارانه‌ها آثار منفی روی قیمت‌ها ایجاد نشود.

* تولید خودروی زیر 8 میلیون تومان
نجم‌الدین از تولید خوروی زیر 8 میلیون تومان تا پایان سال 90 در ایران خودرو خبر داد و افزود: ما به دنبال تولید خودرویی كاملا ملی هستیم كه با امكانات و تجهیزات نوین داخلی تولید شده و در اختیار مردم ایران قرار گیرد.
وی در مورد ادامه تولید L90 در ایران خودرو پاسخ روشنی نداد و گفت: ان‌شاءالله تولید L90 در ایران ادامه می‌یابد و خیلی فرق نمی‌كند كه تولیدكننده سایپا یا ایران‌خودرو باشد.
وی گفت: مهم این است كه خودرویی كه تولید می‌شود قیمت و كیفیت مناسبی داشته باشد و برای ارائه به طرف خارجی تمامی شرایط لازم را دارا باشد.
مدیر عامل گروه صنعتی ایران‌خودرو از ادامه تولید رانا خبر داد و افزود: رانا زمانی كه رونمایی شد به دلیل استفاده از امكانات و تجهیزات خارجی از قیمت بالایی برخوردار بود چون قیمت تمام شده آن بالا بود به همین دلیل تولید آن به‌طور موقت متوقف شد.
وی تصریح كرد: سعی داریم بخش عمده‌ای از قطعاتی كه در داخل با كیفیت مطلوب استفاده می‌شود را در تولید خودرو استفاده كنیم و قیمت تمام شده آن را كاهش دهیم.

* رانا؛ 10 میلیون تومان
نجم‌الدین افزود: تولید رانا در حال حاضر اقتصادی است و در انتهای سال 90 با رویه‌ای جدید تولید و وارد بازار می‌شود.
وی قیمت رانای جدید را 10 میلیون تومان اعلام كرد و در مورد ادامه تولید «روآ» گفت: تا زمانی كه استاندارد مصرف سوخت آلودگی هوا و صرفه اقتصادی را به همراه داشته باشد، تولید می‌شود اما زمانی كه استانداردها را تحت پوشش نگیرد یا اینكه صرفه اقتصادی نداشته باشد تولید نمی‌شود.

 
 
loading...
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي