لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

اولین دوربین «۳ بعدی»

مجموعه : مجله خبری
اولین دوربین «۳ بعدی»

شرکت فوجی فیلم ژاپن به صورت رسمی اولین دوربین فیلم برداری ۳بعدی را عرضه کرد.

این دوربین فیلم برداری جدید که از سری FinePix است با نام تجاری FinePix 3D W3 قادر به چاپ تصاویر ۳بعدی بر روی کاغذهای مخصوص ۳بعدی است تا اعضای خانواده بتوانند یک آلبوم فوق‌العاده از تصاویر ۳ بعدی را در کنار خود داشته باشند.

بر خلاف فیلم‌های ۳ بعدی در سینماها ،برای تماشای تصاویر و فیلم‌های ۳ بعدی ضبط شده توسط این دوربین احتیاج به هیچ گونه عینک خاصی نیست .

این دوربین فیلم برداری بسیار جالب به صورت همزمان از دولنز استفاده می‌کند و با استفاده از اختلاف منظر بین دو چشم چپ و راست  در آن واحد تصاویر و فیلم های گرفته شده را به طوری با هم دیگر سینک می‌کند که کاربر یک تصویر واقعا ۳ بعدی را بدون هیچ گونه عینک خاص مشاهده می‌کند.

اولین دوربین «۳ بعدی»

فناوری بکار رفته در این دوربین موسوم به ”lenticular” است که بیش از این و از سال ۱۹۴۰  برای خلق تصاویر ۳ بعدی مورد استفاده قرار می‌گرفته  و البته این فناوری قدیمی الان بهترین راه برای تولید تصاویر و فیلم‌های ۳ بعدی در جهان است.

اولین دوربین «۳ بعدی»

این دوربین جدید همچنین امکان تماشای فیلم‌های ۳ بعدی را برروی تلویزیون‌های صفحه بزرگ و عریض امکان پذیر می‌سازد.

قرار است دوربین FinePix Real 3D W3 در ماه سپتامبر و با قیمتی در حدود ۴۰۰ یورو به فروش برسد و البته این شرکت خدمات چاپ تصاویر ۳ بعدی را بعد از مدت کوتاهی از فروش دوربین راه‌اندازی خواهد کرد.

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
ورزشي