لاچین سیر

املاک ویترین

خوابزدگی جان 29 نفر را گرفت

مجموعه : مجله خبری
ایرنا- انگار بر این غفلت و خوابزدگی ها در جاده های مواصلاتی كشور پایانی نیست، در آخرین حادثه مرگبار صبح امروز براثر واژگونی و سقوط یك دستگاه اتوبوس درجاده ساوه – تهران 29 تن كشته و شماری دیگر از هموطنانمان زخمی شدند.
   
معلوم نیست روزانه چه تعداد از انسان های بیگناه باید براساس غفلت رانندگان ، در تصادفات جاده ای جان خود را از دست بدهند یا معلول شوند.

آخرین اطلاعات و خبرها از تصادف اتوبوس جاده ساوه – تهران حكایت از 29 كشته و 11زخمی دارد.
براساس گزارش ها ، حدود ساعت 4 بامداد امروز در آزاد راه ساوه – تهران، یك دستگاه اتوبوس مسافربری با گاردریل برخورد و از بالای پلی به ارتفاع 7 متر به پایین سقوط كرد كه 24 نفر از مسافران آن در محل حادثه و چهار نفر دیگر در مسیر انتقال به بیمارستان و یك نفر هم در بیمارستان جان باختند و 11 نفر نیز مجروح شدند.

براساس اعلام نیروی انتظامی، فرمانده پلیس راه مبدا در استان ایلام و پلیس راه محل حادثه (ساوه) تا رسیدگی به موضوع و نتایج هیات اعزامی از مسوولیت مربوطه تعلیق شدند.
همچنین شركت مسافربری تعاونی 7 ایلام كه اتوبوس مربوطه به آن تعلق داشته تا اظهار نظر كارشناسی به طور موقت تعطیل می‌شود.

این اتوبوس در 10كیلومتری عوارضی ساوه – تهران پس از برخورد با گاردریل و دیوار بتنی به طول 45 متر از یك پل 7 متری سقوط كرده است.

علت این حادثه بی‌توجهی به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده اعلام شده است.
عوامل امداد و اورژانس بلافاصله پس از اطلاع به محل حادثه رسیدند و امور درمانی مجروحان این حادثه نیز دردست انجام است اما آیا بر این سریال دهشتناك مرگ در جاده های مواصلاتی كشور پایانی خواهد بود؟

 
loading...
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي