لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

احمدی‌نژاد وارد نیویورك شد

مجموعه : مجله خبری
احمدی‌نژاد وارد نیویورك شد
به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به نیویورك، محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور كشورمان و هیئت همراه شنبه شب به وقت محلی وارد فرودگاه جان اف كندی نیویورك شد.
وی در بدو ورود مورد استقبال محمد خزاعی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد قرار گرفت.
وی در بدو ورود در جمع خبرنگاران در خصوص سفرش به دمشق و الجزیره قبل از عزیمت به نیویورك، روابط ایران و سوریه را بسیار صمیمی و راهبردی خواند و گفت: ما و سوریه در خصوص مسائل منطقه مشورت می‌كنیم. لازم بود در شرایط جدید از جمله در خصوص لبنان، فلسطین و تشكیل دولت عراق، مشورتهایمان را كامل كنیم.
احمدی‌نژاد روابط تهران و الجزیره را دوستانه و صمیمی توصیف كرد و افزود: مشورتهای دو كشور به طور مستمر دنبال می‌شود. در این سفر علاوه بر بررسی روابط دوجانبه درباره موضوعات منطقه‌ای و بین‌المللی بحث و تبادل شد.
رئیس جمهور در ادامه با اشاره به هفتمین سفر رسمی‌اش به نیویورك، پیام ملت ایران را صلح، دوستی و برادری برای ملت‌ها عنوان كرد و اظهار داشت: ملت ایران دارای پیام و اندیشه و روش‌های انسانی و متعالی مدیریت بر جهان است.
احمدی نژاد سازمان ملل را مركز مدیریت جهان برشمرد و گفت: در سازمان ملل باید همه امور جهان در ابعاد گوناگون مدیریت شود و این سازمان ظرفیت لازم را برای مشاركت همه ملت‌ها و دولت‌ها در اداره جهان فراهم كند.
رئیس جمهور ادامه داد: انتظار از سازمان ملل این است كه نقش واقعی و درست خود را ایفا كند و فرصت را به طور عادلانه در بین همه ملت‌ها و دولتها توزیع كند تا همه بتوانند در اداره جهان سهیم باشند.
به گفته احمدی‌نژاد برقراری عدالت، صلح و امنیت جز با مدیریت مشترك جهانی امكانپذیر نیست. همه باید حضور داشته باشند و احساس مسئولیت كنند.
وی همچنین اهمیت مجمع عمومی سازمان ملل را مورد اشاره قرار داد.
منوچهر متكی وزیر خارجه، عباسی وزیر تعاون، حسینی وزیر ارشاد، هاشمی ثمره مشاور ارشد رئیس جمهور، رحیم مشایی رئیس دفتر رئیس جمهور، بقایی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و عزت‌الله ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما احمدی نژاد را در این سفر همراهی می‌كنند.
 
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي