لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

فیلم «شکلات داغ» با حدیثه تهرانی ( خواهرهدیه تهرانی )

فیلم «شکلات داغ» با حدیثه تهرانی ( خواهرهدیه تهرانی )

 

 

سخنگوی شورای صنفی نمایش از آغاز اکران عمومی فیلم سینمایی “شکلات داغ” به کارگردانی حامد کلاهداری از هفتم مهرماه خبر داد.
علی سرتیپی سخنگوی شورای صنفی نمایش به خبرنگار مهر گفت: در جلسه امروز مقرر شد فیلم “شکلات داغ” از هفته آینده در گروه سینمایی عصر جدید جایگزین “از ما بهترون” شود. اکران دیگر آثار نیز ادامه دارد.

“شکلات داغ” اولین ساخته کلاهداری درباره یک کافی شاپ با مشتریهای ثابت و همیشگی است که توسط جوانی اداره می‌شود. ورود یک زن جوان به این کافی شاپ دنج و آرام همه چیز را دستخوش تغییراتی می‌کند. این فیلم در بیست و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد.
بازیگران اصلی این فیلم عبارتند از فریبرز عرب‌نیا، نیکی کریمی، حامد کمیلی، داریوش ارجمند، علیرضا خمسه، وحید اسماعیلی، فرزین محدث، اصغر بیچاره، حدیثه تهرانی به همراه افسانه چهره آزاد و محسن شاه‌ابراهیمی.


فیلم شکلات داغ

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،فیلمبرداری فیلم سینمایی «شکلات داغ» به کارگردانی حامد کلاهداری روز گذشته در لوکیشن دفترخانه به پایان رسید. فیلمبرداری این فیلم تا آخر پائیز به اتمام می‌رسد.
فیلمبرداری اولین فیلم سینمایی کلاهداری روز گذشته در یک دفترخانه به پایان رسید تا گروه برای قسمت‌های مربوط به لوکیشن‌های خیابانی آماده شوند.
انقلاب، ناصرخسرو و حوالی هفت تیر از جمله لوکیشن‌های خیابانی این فیلم است که از امروز فیلمبرداری آن آغاز شده است. یک خانه در هفت تیر، خانه سالمندان و یک بیمارستان از جمله لوکیشن‌های بعدی و پایانی کار است.
تاکنون حدود 75 درصد از فیلمبرداری کل فیلم نیز انجام شده و طبق برنامه‌ریزی‌ها گروه تا اواخر آذر مشغول کار خواهند بود.
تدوین نیز همچنان توسط مصطفی خرقه‌پوش در حال انجام است و فیلم به طور قطع در جشنواره فیلم فجر سال جاری آماده خواهد شد.
خبر دیگر درباره این پروژه اضافه شدن هادی دیباجی به جمع بازیگران است که چندی پیش مقابل دوربین رفت.
سایر بازیگران اصلی فیلم عبارتند از فریبرز عرب‌نیا، نیکی کریمی، حامد کمیلی، داریوش ارجمند، علیرضا خمسه، وحید اسماعیلی، فرزین محدث، حدیثه تهرانی به همراه افسانه چهره آزاد و محسن شاه ابراهیمی که تاکنون همگی آنان مقابل دوربین رفته اند.
در خلاصه داستان «شکلات داغ» با مضمونی اجتماعی آمده: یک کافی شاپ با مشتری های ثابت و همیشگی اش توسط جوانی اداره می شود. ورود یک زن جوان به این کافی شاپ دنج و آرام همه چیز را دستخوش تغییراتی می کند که… .
دیگر عوامل اصلی فیلم عبارتند از: نویسندگان: حامد کلاهداری، مهدی محمدنژادیان، مدیر فیلمبرداری: محمود کلاری، طراح صحنه و لباس: محسن شاه ابراهیمی، مدیر تولید: مرتضی متولی، صدابردار: حسن زاهدی، طراح گریم: مهین نویدی، مدیر برنامه‌ریزی و دستیار اول کارگردان: حسن حج‌گذار، عکاس: امیر عابدی، منشی صحنه: آناهید روستا و روابط عمومی: امین داداشی


فیلم «شکلات داغ» با حدیثه تهرانی ( خواهرهدیه تهرانی )


فیلم «شکلات داغ» با حدیثه تهرانی ( خواهرهدیه تهرانی )


فیلم «شکلات داغ» با حدیثه تهرانی ( خواهرهدیه تهرانی )

ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي