لاچین سیر

املاک ویترین

دعوت فتح الله زاده به تیم ملی!

مجموعه : اخبار ورزشی
دعوت فتح الله زاده به تیم ملی!
عصر ایران ورزشی- دکتر، از همان کودکی به فیزیک علاقه ی بسیاری داشت، به همین دلیل وارد دنیای فوتبال شد و با گرفتن دکترایش به ترکاندن بمب (البته از نوع خبری اش!) در ورزش مشغول به کار شد! اما اخیرا فردی به نام "روشن" ادعا کرده است فتح الله زاده دکترایش تقلبی است!


فتح الله زاده در این خصوص گفت:"اصلا شما بگویید دکترای ما قلابی است. ما می گوییم نباید چهره افراد تخریب شود."
آقای روشن! اصولا هیچگاه نبایستی چهره ی افراد تخریب شود، حال فرد مذکور می خواهد سرپرست یک تیم باشد و یا یک وزیر(!) و یا حتی یک جوان که به خواستگاری رفته است؛

به عنوان مثال شما تصور کن جوانی 22 ساله در حالی که خود را انیشتن معرفی می کند می گوید دکترای تخصصی دارد و شاهنامه را هم وی سروده است؛ درست است که او خالی بسته، اما نباید دروغش را رو کرد و چهره ی فرد مذکور را تخریب کرد! شما هم خالی ببند بگو جراح مغز و استخوان هستی و در سریال لاست نقش "جک" را بازی می کردی، کی به کیه!!

سرپرست باشگاه استقلال همچنین گفته است:"من پسوردم را دارم و می توانم ریز نمراتم را به شما نشان بدهم. من این دوره را زیر نظر یونسکو سپری کردم و با بهترین نمرات موفق به اخذ مدرک دکترا شدم."

بعله! چی خیال کردی آقای روشن؟! اسنادش هم موجوده!! هر وقت خواستی بگو تا دکتر کارنامه هاش رو منتشر کنه!! البته از اونجایی که حاجی زیاد اهل تعریف از خود نیست نگفت که علاوه بر بهترین نمرات در دوره ی دکترا موفق به گرفتن چند کارت صد آفرین هم شده!!

دعوت فتح الله زاده به تیم ملی!
فتح الله زاده گفت:"دکترایم را در 70 کشور دنیا قبول دارند اما در وزارت علوم ما هنوز تائید نشده!"؛

اصلا همه ی تقصیرها گردن این وزارت علوم است، آخه یه مدرک دکترا که اینقدر سخت گیری نداره! حالا آکسفورد یا یونسکو! چه فرقی می کنه؟! دکترا، دکترایه دیگه!! در همین راستا از دکتر درخواست می کنیم برای گرفته شدن حال "روشن" و وزارت علوم اسامی 70 کشوری که دکترایش را قبول دارند عنوان کند … البته هفتادتا که خیلی زیاده، ایشون هم 2 کشور رو هم نام ببرن از نظر ما دکترای ایشون ok هست!!

دکتر همچنین گفت:" یک میلیون یورو را بدون بادیگارد زدم زیر بغلم!"

آقای روشن! شما این چیزها رو می دونستی یا نمی دونستی که ادعا کردی دکترای فتح الله زاده قلابی هست؟! آخه مگه می شه کسی که دکترایش تقلبی هست اینقدر شجاع باشه که اینهمه پول رو مثل هندوانه بزنه زیر بغلش؟! در ضمن اگه حاجی اهل اختلاس مختلاس بود همون روزی که یک میلیون یورو رو زیر بغلش زده بود الکی می گفت دو تا موتوری ازش زورگیری کردن!! و یک لیوان آب هم روش!! به همین راحتی!!

در همین راستا شنیده می شه قطبی پس از شنیدن این صحبت فتح الله زاده قصد داره ایشون رو به تیم ملی دعوت کنه؛ شنیده شده است که قطبی گفته است:"فتح الله زاده تمام معیارهای لازم برای پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارد، زیراکه هم دل شیر دارد و هم ژیگول است!"

 

ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي