لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

نمایشگاه عکس در موزه عکسخانه شهر

مجموعه : مجله خبری
نمایشگاه عکس در موزه عکسخانه شهر

موزه عکسخانه شهر هم زمان با شروع سال تحصیلی و روز جهانی کودک، یکصد و چهل و سومین نمایشگاه عکس خود را با عنوان «دختران سرزمین من» برگزار می کند.

این نمایشگاه حاصل سالها کار ساسان مویدی است که عکس هایی از دختران در شرایط مختلف، قومیتها و نژادهای مختلف، نحوه زندگی، تحصیل، اوقات فراغت، کار و تلاش آنهاست.

در معرفی عکس های مؤیدی برای این نمایشگاه عنوان شده است: او با کودکان و نوجوانان عشایر در کوچشان همراه شده و از دخترانی که کودکیشان را با مسوولیت های بزرگ شروع می کنند و همواره در تلاش برای فردایی دیگر هستند، عکس گرفته است. در کانون اصلاح و تربیت با آنها زندگی کرده و پاکی و صداقت را در چشمانشان دیده و عکاسی کرده است. در زمان جنگ مرگ کودکان را در خواب زیر بمباران های هوایی وموشک عکس گرفته و به سوگشان نشسته است. در طول تمامی سالهایی که عکاسی می کند هیچوقت دوربینش از حضور کودکان و نوجوانان غافل نبوده است، گاهی به صورت تک عکس و گاه گزارش تصویری…

نمایشگاه عکس دختران سرزمین من شامل ۳۵ قطعه عکس رنگی و سیاه و سفید از دختران ۸ تا ۱۴ سال عشایر و روستایی ایران است که نگاهشان را دوربین در کسری از ثانیه ثبت کرده است.

این نمایشگاه از ششم تا ۲۶ مهرماه سال جاری از ساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۴ تا ۱۷ و جمعه ها از ۱۰ تا ۱۶ به نشانی میدان هفت تیر، خیابان بهارشیراز، بوستان بهار شیراز، موزه عکسخانه شهر وابسته به سازمان فرهنگی و هنری شهرداری میزبان علاقه مندان است.

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
ورزشي