لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

ثبت نقشه دیجیتال شکاف نژادی در آمریکا

مجموعه : مجله خبری
ثبت نقشه دیجیتال شکاف نژادی در آمریکا
پدیده رو به رشد شکافهای نژادی در مناطق مسکونی ایالات مختلف آمریکا در قالب نقشه های دیجیتالی از شهرهای بزرگ و مهم این کشور نمایش داده شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، این نقشه ها با استفاده از اطلاعات آمارگیری سال 2000 در ایالات متحده و توسط اریک فیشر، برنامه نویس رایانه ای به وجود آمده اند.

وی از یک نقطه برای نمایش دادن 25 نفر و از رنگها برای تشریح نژاد افراد استفاده کرده است. نژاد سیاهپوست با رنگ آبی، سفیدپوستان با رنگ قرمز، آسیایی ها با رنگ سبز و اسپانیایی ها با رنگ نارنجی نمایش داده شده اند.

 

ثبت نقشه دیجیتال شکاف نژادی در آمریکا 

نیویورک یکی از مناطقی است که مرزهای نژادی به خوبی در آن مشخص است

فیشر ایجاد این نقشه های دیجیتال را با واشنگتن آغاز کرد، منطقه ای که بیشترین فاصله نژادی میان سفید پوستان و سیاه پوستان در مناطق مسکونی مختلف مشاهده شده است. بر اساس این نقشه ها در واشنگتن سفید پوستان در غرب و سیاهپوستان در شرق ایالت ساکن هستند.

همچنین نقشه دیجیتال لس آنجلس به خوبی نشان می دهد که ساکنان نژاد اسپانیایی در این شهر در مناطق فقیر نشین ساکن هستند. به گفته فیشر همه از وجود چنین شکافهای عمیق نژادی آگاهند، اما دیدن آن به شکلی مصور بسیار تاثیر گذارتر و قابل تامل تر است.

 

ثبت نقشه دیجیتال شکاف نژادی در آمریکا 

نقشه شهر لس آنجلس

بر اساس گزارش بی بی سی، یکی از مختلط ترین شهر های آمریکا بر اساس آنچه در این نقشه ها دیده می شود، شهر سان فرانسیسکو است که نمی توان در آن هیچ خط آشکار مرزی میان نژادهای مختلف مشاهده کرد.

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
ورزشي