لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

تهران؛ محروم ترین شهر از نظر فضای آموزشی

مجموعه : مجله خبری
رییس جامعه خیرین مدرسه ساز كشور گفت: «خیرین مدرسه ساز امسال تعهد كرده‌اند 10 هزار میلیارد ریال برای ساخت و ساز مدارس در سطح كشور هزینه كنند.»

محمدرضا حافظی با بیان این مطلب افزود، تعهد دولت امسال 500 میلیارد تومان بوده كه خیرین مدرسه ساز امسال جلوتر از دولت برای ساخت مدرسه تعهد كرده‌اند.

وی با بیان این که اكنون 110 هزار خیر مدرسه ساز در داخل و خارج از كشور در راستای توسعه فضاهای آموزشی همكاری و همراهی مناسبی را دارند ادامه داد: «از این تعداد خیر مدرسه ساز 750 نفر در خارج از كشور هستند كه برخی از آنها بیش از 428 واحد آموزشی را در ایران احداث كرده‌اند.»

محمدرضا حافظی یادآور شد، با تلاش خیرین مدرسه ساز، مدارس كشور از چهار نوبته به یك و دو نوبته تغییر یافته و این تلاش تا یك نوبته شدن همه مدارس كشور ادامه دارد.

وی محرومترین شهر كشور از نظر دارا بودن فضای آموزشی را تهران دانست و گفت که شهر تهران از نظر فضای آموزشی با كمبودهای فراوانی مواجه است و استان خوزستان بهترین موقعیت را از نظر فضای آموزشی دارد.

محمدرضا حافظی یادآورشد: «به منظور توسعه فضای آموزشی در شهر تهران خیرین مدرسه ساز تعهد كرده‌اند كه امسال 200 میلیارد تومان مدرسه سازی در این كلانشهر انجام شود.»

 
 
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
ورزشي