لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

بازی آنلاین

فروش خودرو

املاک ویترین

احتمال افزایش قیمت گاز سی.ان.جی

مجموعه : مجله خبری
دولت نباید برای فقط كسب درآمد، قیمت گاز را افزایش دهد؛ چراكه در صورت افزایش قیمت، این گاز دیگر برای مردم صرفه اقتصادی نخواهد داشت.

سید عباس حسینی خالدی ـ تولید كننده قطعات الكترونیكی تجهیزات سی‌.ان‌.جی ـ در گفت‌وگو با ایسنا، با منطقی ندانستن افزایش قیمت گاز سی‌ان‌جی گفت: اگر مردم با هزینه 600 تا 700 هزار تومان خودروهای خود را گازسوز می‌كنند و افزایش هزینه تعمیر و نگهداری و اضافه بار را می‌پذیرند، به علت پایین بودن قیمت این گاز است.

وی با بیان اینكه اكثر اقشار ضعیف جامعه به دلیل ارزان بودن قیمت این گاز از دوگانه سوز كردن خودرو استبقال كرده‌اند، اظهار كرد: با توجه به این كه نصب‌ بیشتر سیستم های سوخت دوگانه سوز غیر قانونی صورت می‌گیرد، اگر خودرویی قبل از گازسوز شدن، شش ماه یك بار به تعمیرگاه می‌رفت، با مجهز شدن به سیستم باید هر دو ماه یك بار به مركز تعمیر مراجعه كند كه با افزایش قیمت گاز، استفاده از این نوع سوخت صرفه اقتصادی برای این قشر از مردم نخواهد داشت.

به گفته وی برای افزایش قیمت باید هزینه تمام شده (از زمان استخراج تا تحویل به جایگاه دار) گاز سی‌.ان‌.جی مشخص شود تا در صورت بالا بودن قیمت، دولت با پرداخت یارانه، قیمت این گاز را متعادل كند.

خالدی افزایش قیمت گاز سی‌.ان‌.جی را برای كاهش نصب غیر قانونی و پایین آوردن آن برای خودروهای دوگانه‏سوز كارشناسانه ندانست و افزود: می‌توان با مدیریت صحیح از نصب غیر قانونی سیستم گاز سی‌.ان.‌جی جلوگیری كرد.

او با تاكید بر این‏كه افزایش قیمت سی.ان.جی موجب كم شدن كارگاه‌های غیر قانونی نمی‌شود، از نبود نظارت بر این صنعت گلایه كرد و یادآور شد: در طول سه سالی كه مشغول به این كار هستم، تاكنون هیچ كس از من نپرسید، كارم قانونی است یا خیر؟

این تولید كننده قطعات الكترونیكی تجهیزات سی‌.ان‌.جی، تجهیز درصد بالایی از خودروهای دوگانه سوز را غیر قانونی دانست و تصریح كرد: به دلیل نبود نظارت، شركت‌های مرتبط به این صنعت رشد قارچ گونه داشته‌اند.

منبع : پیمانه

Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
ورزشي