لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

ساخت فیلم مستند دیدار ایران و برزیل

مجموعه : اخبار ورزشی
ساخت فیلم مستند دیدار ایران و برزیل

رئیس کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال از ساخت فیلم مستند دیدار تاریخی تیم های ملی فوتبال ایران و برزیل خبر داد

رئیس کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال از ساخت فیلم مستند دیدار تاریخی تیم های ملی فوتبال ایران و برزیل خبر داد.

محمدرضا ملامحمد با اعلام این خبر افزود: با توجه به اهمیت دیدار ایران و برزیل و تاریخی بودن این دیدار در نظر داریم مستندی از این مسابقه از زمان حرکت تیم ملی، روز مسابقه و بازگشت تیم ملی به ایران را که تهیه کنیم.

وی افزود: ساخت این مستند را سلطانی فرد یکی از کارگردان مجرب جنگ و دفاع مقدس برعهده خواهد داشت و امیدواریم با ساخت این مستند حاشیه های جالبی از این مسابقه تاریخی را برای ثبت در سوابق فوتبال ایران تهیه و تدوین کنیم.

رئیس کمیته فرهنگی همچنین از برنامه های فرهنگی – تبلیغی درحاشیه دیدار ایران و برزیل خبر داد و اظهار داشت: درنظر داریم ۱۰ نفر ازلیدرهای تیم ملی را برای سازماندهی تماشاگران ایرانی مقیم امارات به این کشور اعزام کنیم ضمن اینکه امکانات تبلیغاتی نیزنظیر پرچم، تی شرت، کلاه و …را با هماهنگی سفارت در اختیار ایرانیان مشتاق مقیم امارات قرارخواهیم داد.

وی با بیان اینکه پیش بینی می کنیم نزدیک به ۴۰ هزار ایرانی برای تماشای این مسابقه به ورزشگاه بیایند، اظهار داشت: این تماشاگران شامل تماشاگران مقیم امارات و ایرانیان اقصی نقاط دنیا خواهند بود که برای تماشای این مسابقه تاریخی به امارات خواهند آمد و این فرصت مناسبی است تا همبستگی ملی و میهنی خود را در این دیدار به نمایش بگذاریم.

ملامحمد یادآور شد: تلاش می کنیم تا با خریداری بخشی از بلیت های مسابقه دیدار ایران و برزیل آن را در اختیار علاقه مندان تیم ملی و دوستداران فوتبال قرار دهیم تا مشکلی برای حضور در ورزشگاه نداشته باشند.

فدراسیون فوتبال قصد دارد برای تماشای دیدار تیم های ایران و برزیل روسای هیئت های سراسر کشور را نیز به امارات اعزام کند تا از تجربیات برگزاری این بازی بزرگ برای فوتبال ایران استفاده کنند.

دیدار دوستانه تیم های ملی فوتبال ایران و برزیل روز پنجشنبه ۱۵ مهرماه در ورزشگاه ۴۲ هزار نفری بن زاید شهر ابوظبی امارات برگزار خواهد شد.

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي