لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

بازی آنلاین

فروش خودرو

املاک ویترین

اکبر عبدی همچنان آرام و در حال بهبود

اکبر عبدی همچنان آرام و در حال بهبود
می گویند او «هنرپیشه هزار چهره» ایران است

نسیم آرامش: «بازم مدرسه ام دیر شد، حالا چه کار کنم»؛ این جمله را «اکبر عبدی» در برنامه ای از سری برنامه های کودک در دهه شصت به زبان می آورد که هر روزبه هر دلیلی دیر به مدرسه می رسید. شاید این برنامه، آغاز موفقیت اکبر عبدی بود و اورا محبوب دل های بسیاری از مردم ایران کرد. می گویند او «هنرپیشه هزار چهره» ایران است. از آنجایی که چهره اکبر عبدی برای هر نوع گریمی مناسب است این عنوان را برای او انتخاب کرده اند.
اکبر عبدی در سال 1337 در محله نازی آباد تهران به دنیا آمد و در حال حاضر 50 سال سن دارد. او برادر شهید است و به گفته مسعود ده نمکی همیشه مهم ترین قسمش، قشم به روح برادر شهیدش است.
مدت هاست که عبدی با بیماری دیابت دست به گریبان است ولی با وجود این بیماری لحظه ای خنده و شادی از چهره مرد هزارچهره سینمای ایران دور نمی شود و شادابی همیشگی اش را دارد که برای بسیاری از دوست داران اکبر عبدی تعجب آور است.
به گزارش مهر مدتی پیش اکبر عبدی به جهت احساس تورم در ناحیه پا در کلینیک سعادت آباد تهران بستری شد. البته این بستری شدن بیش از یک شب طول نکشید و به توصیه پزشکان به دلیل بالا رفتن فشار خون ایشان و همچنین وجود لخته خون در پای عبدی، وی به بیمارستان آتیه منتقل گردید.
اخبار جدید حاکی از آن است که در حال حاضر اکبر عبدی از بیمارستان مرخص شده و مطابق دستورات پزشکی در منزل در حال مداوا می باشد و حال عمومی مساعدی دارند.
ما هم برای مرد هزارچهره سینما و تلویزیون ایران آرزوی سلامتی داریم.

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
ورزشي