فوتبال
تور مسافرتي
تور مسافرتي
تبليغات در تکناز
فوتبال

زنان ها وقتی عصبانی می شوند، خرید می کنند

مجموعه : زنان
«زنان وقتی عصبانی می شوند، خرید می کنند» عنوان تئاتر جدیدی است که در بخش تولید متون نمایشی برای جشنواره تئاتر فجر ارائه داده ام.
چیستا یثربی در گفت و گو با خبرنگار «آرت نا» گفت: عنوان تئاتری که در بخش تولید متون نمایشی برای جشنواره تئاتر فجر ارائه داده ام «زنان وقتی عصبانی می شوند، خرید می کنند» است.

وی اظهار داشت: این نمایش برگرفته از پنج قصه از کتاب جدید من در «اسرار انجمن ارواح» است که در آن هر پنج قصه یک خط ارتباطی مشترک با هم دارند و آن تنهایی آدم ها و تلاش برای شکستن حصار تنهایی است.

در این نمایش اپیزودیک که در ژانژ طنز اجتماعی بازی می شود بازیگران مطرحی از سینما و تئاتر چهره آفرینی خواهند کرد.

یثربی ادامه داد: تا کنون با سیما تیرانداز، لیلی رشیدی، رحیم نوروزی، مینو زاهدی و سمیه عسگری مذاکراتی به عمل آمده، اما هنوز با هیچ کس قراردادی بسته نشده است.

وی امیدوار است این نمایش همزمان به دو زبان فارسی و انگلیسی اجرا شود چرا که موضوع آن فراشمول و بین المللی است.

وی در خصوص ایده نمایش خود توضیح داد: این نمایش را از تنهایی بازیگران وطن خودم الهام گرفته ام که آنها حتی نمی توانند برای خرید به همراه خانواده خود به خیابان بروند.

چیستا یثربی افزود: این نمایش هشت زوج بازیگر دارد و مضمون آن طنز تلخی است که برای آنان اتفاق می افتد. این حوادث باعث می شوند از تنهایی به خرید کردن های بیهوده برسند و در نهایت این خرید کردن ها شکل وسواس گونه ای به خود می گیرند.

یثربی دکترای روانشناسی تربیتی و اجتماعی دارد و رویکردهای روانشناختی و جامعه شناسی دقیقی در آثار وی مشهود است.
وی امیدوار است مجوز برای نمایش « زنان وقتی عصبانی می شوند، خرید می کنند» صادر شود.

 
با يک کليک همسر آينده خود را انتخاب کنيد
فروش بلیط هواپیما
پربیننده های تکناز
جدیدترین مطالب
لیزر
بچه های آسمان
Xبستن تبليغ
Xبستن تبليغ
فوتبال