لاچین سیر

املاک ویترین

فروش خودرو

لیزیک عینک

هدفمندی یارانه ها هزینه مراکز درمانی را افزایش می دهد

مجموعه : مجله خبری
هدفمندی یارانه ها هزینه مراکز درمانی را افزایش می دهد

جام جم آنلاین: وزیر بهداشت با بیان اینکه اجرای طرح هدفمندسازی یارانه ها موجب افزایش هزینه های مراکز درمانی می شود گفت: از دولت و شورای هدفمندی یارانه ها خواسته ایم در بخش حاملهای انرژی به مراکز درمانی کمک کنند تا هزینه ها افزایش نیابد.
 

دکتر مرضیه وحیددستجردی در خصوص مشکلات و چالشهای اجرای طرح هدفمند سازی یارانه ها در حوزه سلامت به مهر گفت: من فکر نمی کنم با اجرای این برنامه مردم در حوزه سلامت دچار مشکل و چالش شوند.

وی افزود: اگر هم قرار بر این باشد که نظام سلامت دچار مشکل شود، شامل مراکز دانشگاهی و درمانی خواهد شد، چون با توجه به آزاد سازی قیمتهای حامل انرژی، هزینه های پرداختی این قبیل مراکز افزایش خواهد یافت که می تواند اثرگذار باشد.

وزیر بهداشت درعین حال تاکید کرد: البته ما به تمامی مراکز دانشگاهی و درمانی اعلام کرده ایم که حداکثر بهره برداری و صرفه جویی در این قبیل خدمات را داشته باشند تا هزینه ها بالا نرود.

دستجردی همچنین به درخواست وزارت بهداشت از دولت اشاره کرد و افزود: ما از دولت و شورای هدفمندی یارانه ها خواسته ایم در بخش حاملهای انرژی به مراکز درمانی کمک کنند تا هزینه ها افزایش نیابد.

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

فروش خودرو

بازی پادشاه

Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
ورزشي