لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

تنها مستند ساز ایرانی که با اسامه بن لادن زندگی کرده است

مجموعه : مجله خبری
تنها مستند ساز ایرانی که با اسامه بن لادن زندگی کرده است
رضا برجی مستند سازی که در 14 جنگ بین المللی حضور داشته در گفت و گو با هفتهنامه«سر نخ» از دورانی گفته که سه هفته با اسامه بن لادن زندگی کرده است و گفته است من و حسین جعفریان در افغانستان سوار ماشین بودیم که راهنمای طالبانی مان او را در جاده دید و گپی 15 دقیقه ای با هم زدیم. ملاعمر تنها بود و خودش رانندگی می کرد.

وی درباره ملاقات با بن لادن می گوید در سال 1368 زمانی که اسامه بن لادن به عنوان یک مجاهد خارجی در افغانستان می جنگید و هنوز با آمریکایی ها ارتباط داشت و حادثه 11 سپتامبر هم پیش نیامده بود، سه هفته با او زندگی کردم بعد از آنکه توسط میلیشیا"گروه شبه نظامی "در افغانستان برسانم در پاکستان به من گفتند بهترین کار این است که از طریق بن لادن که یک عرب مجاهد است به افغانستان بروی برای من سوژه بکر و خوبی بود. یک نیروی خارجی که در افغانستان می جنگید آنها من را به بن لادن رساندند ولی اجازه هیچ گونه فیلم برداری به من ندادند با خودم گفتم خب این یک سفر تحقیقاتی است و در سفر بعد این فرصت پیش می آید گه بتوانم تصویر بگیرم ولی این شانس هیچ وقت پیش نیامد.

رضا برجی درباره ویژگی های بن لان گفته است بن لادن آدم تحصیل کرده ای بود که در آمریکا درس خوانده بود و رفتارش با من به عنوان یک مستند ساز خیلی خوب بود

 
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي