لاچین سیر

املاک ویترین

گزارشی از یك ماجرای تكان‌دهنده جنایی

مجموعه : مجله خبری
گزارشی از یك ماجرای تكان‌دهنده جنایی

گزارشی از یك ماجرای تكان‌دهنده
چاقوی شرور بر شاهرگ شاكی
جام جم آنلاین: مردی كه فرزندش قربانی یك تجاوز شده بود، روز گذشته هنگام خروج از دادگاه از سوی مرد شرور با چاقو مجروح شد و در یك قدمی مرگ قرار گرفت.
 

 

به گزارش «جام‌جم»، چندی پیش مردی با حضور در كلانتری 153 شهرك ولی‌عصر (عج) با ارائه شكایتی از یك شرور سابقه‌دار عنوان كرد، این فرد فرزند 12 ساله‌اش را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار داده است.

به دنبال این شكایت، موضوع در دستور كار ماموران قرار گرفت و با بررسی و تحقیق مقدماتی مشخص شد، شرور متجاوز یك مجرم سابقه‌دار با چندین فقره سابقه كیفری بوده و چندین بار به اتهام شرارت و مزاحمت دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده است.

 

دستگیری متهم

با به دست آمدن این اطلاعات، محل رفت و آمد متهم به صورت نامحسوس كنترل و این متهم در اقدام ضربتی پلیس دستگیر شد. متهم با انتقال به دادسرا به جرم سیاه خود اعتراف كرد و گفت: پسر 12 ساله را ربوده و با تهدید چاقو مورد آزار و اذیت قرار داده است.

در پی این اظهارات، با صدور قرار قانونی برای متهم، او روانه بازداشتگاه شد و پرونده اتهامی وی پس از صدور كیفرخواست به شعبه 79 دادگاه كیفری استان تهران ارسال گشت.

با ارسال پرونده به دادگاه، وی با قرار وثیقه از زندان آزاد شد تا پس از رسیدگی به پرونده، حكم قانونی در ارتباط با اقدام تبهكارانه و غیرانسانی متهم شرور صادر شود.

چاقو در شاهرگ پدر

بنابراین گزارش، روز گذشته در شعبه 79 دادگاه كیفری استان تهران پرونده اتهامی شرور متجاوز مقابل قاضی و مستشاران دادگاه قرار گرفت و پدر این كودك از دادگاه خواست كسی كه فرزند او را مورد آزار و اذیت قرار داده بود را به اشد مجازات برساند.

پس از ثبت شكایت شاكی و دفاعیات متهم، قاضی دادگاه ختم رسیدگی به پرونده را اعلام كرد، ‌اما این پایان ماجرا نبود؛ زیرا فرد شرور در بیرون شعبه و در سالن دادگاه كیفری به یك باره به سوی شاكی (پدر نوجوان 12 ساله) حمله‌ور شد و با چاقویی كه زیر لباسش پنهان كرده بود، شاهرگ او را برید.

در پی این اقدام مجرمانه، فرد شرور بسرعت از محل متواری شد و مرد شاكی نیز به بیمارستان انتقال یافت.

یكی از شاهدان این حادثه دلخراش به جام‌جم گفت: در میان بهت و ناباوری حاضران در جلسه دادگاه، فرد شرور به سوی مرد شاكی حمله‌ور شد و مرد نگون‌بخت را بشدت مجروح كرد كه با حضور عوامل اورژانس، عنوان شد
امید چندانی به نجات وی از مرگ وجود ندارد.

این گزارش حاكی است با فرار متهم از محل حادثه موضوع به مركز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش شد و ماموران كلانتری 113 با عزیمت به محل، تحقیق در این زمینه را آغاز كردند. با صدور دستور بازداشت شرور فراری و احضار ضامن این فرد كه بیش از این وثیقه آزادی او را به دادگاه ارائه كرده است، تحقیق در این زمینه ادامه دارد.

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

loading...
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي