لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

بازی آنلاین

فروش خودرو

املاک ویترین

حریم خصوصی پنگوئنها توسط گوگل شکسته شد

مجموعه : مجله خبری
حریم خصوصی پنگوئنها  توسط  گوگل  شکسته شد
پنگوئنها هم از این پس دیگر باید به حریم شخصی خود توجه بیشتری داشته باشند، زیرا گوگل حریم آنها را نیز مورد تاخت و تاز قرار داده و برنامه "گوگل استریت" خود را به قطب جنوب کشانده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، این برنامه ویژه نقشه برداری از خیابانها که توسط گوگل راه اندازی و اداره می شود در روز 30 سپتامبر به برزیل، ایرلند و قطب جنوب وارد شده و نقشه برداری از این مناطق را آغاز کرد.

این به آن معنی خواهد بود که گوگل اکنون بر روی هر هفت قاره جهان نظارت دارد. این برنامه که در سال 2007 آغاز شد به کاربران گوگل امکان بزرگنمایی با وضوح بالا بر روی تمامی خیابانها را در شهرهای مختلف خواهد داد، که البته این ساختار در قطب جنوب احتمالا به بزرگنمایی کوه ها و تکه های یخی تغییر خواهد کرد.

 

 حریم خصوصی پنگوئنها توسط گوگل شکسته شد

کیفیت بالای تصاویر خیابانی در کنار تحسین، اعتراض بسیاری از افراد، شرکتها و حتی دولتها را نیز برانگیخته است. به گفته "اد پارسونز" از تکنسینهای گوگل در پروژه گوگل استریت، یکی از بزرگترین چالشها در این پروژه تفاوت معنی حریم خصوصی در کشورهای مختلف بوده است و از این رو برای انطباق با این تفاوتها، در هر کشور شیوه کاری متفاوتی پیش رو گرفته می شود.

بر اساس گزارش گاردین، با این همه اکنون گوگل بی توجه به تمامی تحسینها و گلایه ها، خود را به نهایی ترین گوشه زمین رسانده و زندگی پنگوئنهای قطبی را در میان خیابانهای یخی قطب به تصویر می کشد، سرزمینی که تصویربرداری از گوشه و کنار آن شکایتهای شخصی، رسمی و دولتی را برایش به دنبال نخواهد داشت.

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
ورزشي