لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

ساخت خودروها نظامی فوق پیشرفته !!

مجموعه : دانش و فناوری
ساخت خودروها نظامی فوق پیشرفته !!

پنتاگون، مناقصه‌ای برای ساخت خودروهای نظامی تاکتیکی برگزار کرده که هم قابلیت پرواز داشته باشد و هم بتواند با سرعت زیاد در جاده حرکت کند. یک شرکت تگزاسی هم خودرویی 4نفره را طراحی کرده که می‌تواند در کمتر از 1 دقیقه آماده پرواز شود.

ارتش ایالات متحده مناقصه‌ای را برای ساخت یک خودروی تاکتیکی آغاز کرده که بتواند تحت برنامه ترنسفورمر دارپا (دارپا، شاخه تحقیقاتی پنتاگون است) روی زمین حرکت کرده و در عین حال به پرواز هم دربیاید. به تازگی، شرکت ای.وی.ایکس ایرکرافت در تگزاس طرح جنگنده‌های OH-58 Kiowa را پیشنهاد داده که با تجهیز به ملخ‌های هم‌محور و پره‌های مجرایی، نیازهای پیش‌آهنگ هوایی ارتش آمریکا را تامین می‌کند.

ساخت خودروها نظامی فوق پیشرفته !!

به گزارش اویشن‌ویک، این خودرو با ظرفیت 4 سرنشین می‌تواند باری به وزن 471 کیلوگرم را حمل کند و با استفاده از پره‌های مجرایی که هوا را مکیده و به پشت خودرو پرتاب می‌کنند، به سرعت 225 کیلومتر بر ساعت روی جاده برسد. سرعت این وسیله در هوا نیز به 130 کیلومتر بر ساعت می‌رسد و می‌تواند به صورت عمودی از زمین بلند شود. با یک باک پر از سوخت، این خودرو می‌تواند تا 402 کیلومتر حرکت کند.

تبدیل وضعیت خودرو برای حرکت از روی زمین به آسمان یا بالعکس، نزدیک به 60 ثانیه طول می‌کشد که بخش عمده آن برای باز شدن ملخ‌ها صرف می‌شود اما این موضوع که آیا این طراحی باید به اندازه کافی سبک باشد تا بتواند به آسانی به پرواز دربیاید یا به اندازه کافی محکم باشد تا به عنوان یک خودروی نظامی کاربردی استفاده شود، هنوز هم به صورت سوال باقی مانده است.

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي