لاچین سیر

املاک ویترین

فال روز دوشنبه 3 آبان 89

 

متولدین فروردین:
شما استقلالتان را دوست دارید اما شخصی از افراد خانه میل زیادی به آزادی احساسی دارد و این موضوع باعث بروز عکس العمل های پیچیده ای از طرف شما می شود . شاید شگفت زده شوید اگر بفهمید که احساس حسادت قوی در وجودتان دارید که از آن بی خبر بوده اید اما به جای این که تظاهر کنید که همه چیز روبراه است سعی کنید بیشتر در رابطه با احساسی که دارید صحبت کنید.

متولدین اردیبهشت:
آیا مشتاق چیزهایی هستید که مردم دیگر به آنها اهمیت نمی دهند،به نظر می رسد امروز صفات عالی و طبیعی در شما بیدار می شود.نه این که شما به این امر اهمیت می دهید،بلکه تنها با توجه به ملایمت به آن این اتفاق خواهد افتاد.به نظر می رسد که امروز شخصی به خصوص وارد مدار زندگی تان خواهد شد،انگار که امروز از وسط جمعیت پدیدار می شود،واقعاً نظر شما را جلب خواهد کرد.

 

متولدین خرداد:
شاید امروز با یك نفر مشكل پیدا كنید. نمی توانید عصبانیت خود را پنهان كنید. اگر یكی از روابط احساسی تان اخیراً با مشكل رو به رو شده بود اكنون همه چیز درست می شود.

متولدین تیر :
شما با اشتیاق و پر انرژی نجوا می کنید. ممکن است از رفتار یکی از همقطاران یا آشنایان متحیر شوید خوب بهترین نصیحت این است که بگذارید آنها در عصاره خودشان دم بکشند . همانطور که اجازه نمی دهید چیزی شما را پایین آورد.

 

متولدین مرداد :
امروز به نظر می رسد حساستر از همیشه هستید همسرتان به این حساسیت اهمیت می دهد و رضایت شما را جلب می کند.

 

متولدین شهریور:
فعالیت هایی هستند كه در پس پرده به سود شما انجام می پذیرند، بنابراین اگر از جزئیات باخبر شدید كه تا حالا نمی دانستید، ایراد نگیرید. اجازه دهید همه چیز حركت طبیعی خود را در پیش بگیرند و خودتان را به دست جریان تغییرات بسپارید

 

متولدین مهر :
امروز مراقب باشید، تنها راهی است كه می توانید تصمیم درستی بگیرید، هم در مورد مسائل مالی و هم مسائل شغلی و خصوصی سعی كنید نقشه یا طرحی را كه به طور اتفاقی به دست می آورید، امكانات آن را هم ببینید.

 

متولدین آبان :
امروز شما بسیار مایلید كه علاقه خود را به برخی از افراد خاص زندگی تان، نشان دهید. هم چنی ممكن است متوجه شوید كه فرد خاصی، نظری خاص به شما دارد، پس شما می توانید آماده یك رابطه رمانتیك، با او باشید. رفتن به تئاتر و سینما نیز می تواند، كمك كند كه خنده شادی بر صورتتان نقش بندد.

 

متولدین آذر :
در محل کار سوت می زنید؟به خاطر داشته باشید که اگر بیش از حد سروصدا کنید دیگران از شما می خواهند که ساکت شوید.اما شما به کسی اجازه نمی دهید حال و هوای امروزتان را خراب کند.

 

متولدین دی :
ستاره ها امروز درجه اعتماد به نفس شما را جهشی به جلو می دهند و شما را در یك روحیه بسیار مثبت قرار می دهند. اعتقادتان به خودتان در واقع واگیردار است و هم كسانی كه در اطراف شما هستند در حضور شما روحیه شان بهتر می شود. این روحیه خوب تا آخر شب به نظر می رسد كه با شما خواهد بود پس سعی نكنید شب را زود تمام كنید و بخوابید. كمی زندگی كنید.

متولدین بهمن:
در این زمان برخلاف همیشه فردی احساسی هستید.شاید با کسی که دوستش دارید خداحافظی کنید و این موضوع ناراحت تان کند.ازفکر کردن به گذشته و یا ناراحتی های احساس غم و اندوه می کنید

متولدین اسفند:
به دیگران احترام بیشتری می گذارید و خواسته هایشان را بیشتر از قبل می پذیرید.این رفتار روابط شما را محکم تر می کند اما سعی کنید بیش از حد توان تان تقاضاهای آن ها را قبول نکنید.شاید در حرف بتوانید راحت تر بپذیرید اما به هنگام عمل با مشکل روبرو می شوید.

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي