لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

فال و طالع بینی فروردین ماه

متولدین فروردین : عشق مصنوعی گریبان معدودی از متولدین این ماه را گرفته که باید هر چه زودتر آنرا سر و سامان بدهند و از اینکه عده ای این مسئله را حربه ای برای کوبیدن و رسوایی بپا کردن، جلوگیری کنند .

 متولدین اردیبهشت :
قهر و آشتی در جمع بعضی خانواده ها سبب کدروت شده و آن احترام متقابل را از هم گرفته، بهتر اینست که کمی جدیتر به مسائل خود بپردازند و خود را اسیر این فراز و نشیب بیهوده نسازند .

 
متولدین خرداد : بعضی خانمهای متولد این ماه در زمینه مدیرت، موفقیت و کار و کسب بسیار توانا و خوش شانس هستند ولی معمولا” قدرشان را کمتر میدانند . حضور بعضی پدر و مادرهای عاقل و دور اندیش در جمع متولدین این ماه سبب شده خیلی از اختلافات و جدایی ها در نطقه اول متوقف شده و باید قدر این انسانها را بدانند .

 
متولدین تیر : در مورد عزیزان وابسته نیز نگران نباشند، این مرحله سرد زود پایان میگیرد، اغلب دختر خانمهای متولد این ماه به عشق پر شوری دست می یابند و یا سریع به سوی ازدواج میروند .

 
متولدین مرداد : رقابت عاشقانه ای میان معدودی از متولدین این ماه پیش آمده که در صلاح هیج کدام نیست و باید هر چه زودتر در پایان دادن به این مشکل گام بردارند و سر و سامان بخشند .

 
متولدین شهریور : اگر از ریشه به حوادث زندگی این ماه نگاه کنیم می بینیم که اکثریت آنها هیچگاه زندگی آرام و بدون سر و صدائی نداشته اند، یعنی در واقع با چنان شیوه ای عادت ندارند، همین مسئله بروی روحیه آنها تاثیر مثبت داشته، درصد بالائی از آنها از رویدادهای منفی و شکست ها نیز برای خود مسائل مثبت میسازند. خبرهای شادی در انتظار شماست. 

متولدین مهر : درصدی از متولدین این ماه در زندگی زناشوئی باشانس بلندی همراهند و برخی نیز در سالهای پیری با نامرادی و شکست عاطفی روبرو میشوند. اما آنچه که مسلم است امروز، خبر خوشی برای همه ی متولدین این ماه خواهد بود. 

متولدین آبان : اغلب مجردهای این ماه در آستانه تصمیم گیری برای ادامه تحصیل، گذراندن دوره تخصصی و یا آغاز زندگی زناشوئی هستند، در میان آنها بعضی نیز گرفتار عشق پرشور ولی هنوز نامعلومی شده اند که اگر بموقع در سر و سامان دادن به آن همت نکنند مسلما” با بن بست ها و دردسرهائی روبرو میشوند .

 
متولدین آذر : عشق برای متولدین این ماه دارای جلوه و اهمیت خاصی است و به همین علت نیز این گروه معمولا” زندگی را بدون عشق، مردن تدریجی میدانند. امروز دیدارتان با یک دوست قدیمی تازه خواهد شد .

 
متولدین دی : اگر با ظرافت و سیاست شروع به نزدیک شدن به بچه ها نمایید، دوستی و صمیمیت با آنها و همچنین فهمیدن و درک شان با توجه به موقعیت زمانی، مسلما” به راه حل های معجزه آسائی خواهید رسید .

 
متولدین بهمن : خانمهای متولد این ماه اغلب مورد تقلید اطرافیان هستند و درضمن حرفها و نظرات شان برای بعضیها حکم سند را دارد . کسی در خانواده تان از دست شما دلگیر است، سعی کنید دل او را بدست بیاورید .

 
متولدین اسفند : امروز ریسک برای متولدین این ماه با نتایج خوب همراه است، البته این ریسک در زمینه های خرید و فروش و اقداماتی برای تغییر و تحول در کسب و کار با پیش بینی های منطقی حتما” توام با موفقیت خواهد بود.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
ورزشي