فوتبال
تور مسافرتي
تور مسافرتي
تورهای مسافرتی
فوتبال
تبليغات در تکناز
فوتبال
فوتبال

فال و طالع بینی فروردین ماه

متولدین فروردین : عشق مصنوعی گریبان معدودی از متولدین این ماه را گرفته که باید هر چه زودتر آنرا سر و سامان بدهند و از اینکه عده ای این مسئله را حربه ای برای کوبیدن و رسوایی بپا کردن، جلوگیری کنند .

 متولدین اردیبهشت :
قهر و آشتی در جمع بعضی خانواده ها سبب کدروت شده و آن احترام متقابل را از هم گرفته، بهتر اینست که کمی جدیتر به مسائل خود بپردازند و خود را اسیر این فراز و نشیب بیهوده نسازند .

 
متولدین خرداد : بعضی خانمهای متولد این ماه در زمینه مدیرت، موفقیت و کار و کسب بسیار توانا و خوش شانس هستند ولی معمولا” قدرشان را کمتر میدانند . حضور بعضی پدر و مادرهای عاقل و دور اندیش در جمع متولدین این ماه سبب شده خیلی از اختلافات و جدایی ها در نطقه اول متوقف شده و باید قدر این انسانها را بدانند .

 
متولدین تیر : در مورد عزیزان وابسته نیز نگران نباشند، این مرحله سرد زود پایان میگیرد، اغلب دختر خانمهای متولد این ماه به عشق پر شوری دست می یابند و یا سریع به سوی ازدواج میروند .

 
متولدین مرداد : رقابت عاشقانه ای میان معدودی از متولدین این ماه پیش آمده که در صلاح هیج کدام نیست و باید هر چه زودتر در پایان دادن به این مشکل گام بردارند و سر و سامان بخشند .

 
متولدین شهریور : اگر از ریشه به حوادث زندگی این ماه نگاه کنیم می بینیم که اکثریت آنها هیچگاه زندگی آرام و بدون سر و صدائی نداشته اند، یعنی در واقع با چنان شیوه ای عادت ندارند، همین مسئله بروی روحیه آنها تاثیر مثبت داشته، درصد بالائی از آنها از رویدادهای منفی و شکست ها نیز برای خود مسائل مثبت میسازند. خبرهای شادی در انتظار شماست. 

متولدین مهر : درصدی از متولدین این ماه در زندگی زناشوئی باشانس بلندی همراهند و برخی نیز در سالهای پیری با نامرادی و شکست عاطفی روبرو میشوند. اما آنچه که مسلم است امروز، خبر خوشی برای همه ی متولدین این ماه خواهد بود. 

متولدین آبان : اغلب مجردهای این ماه در آستانه تصمیم گیری برای ادامه تحصیل، گذراندن دوره تخصصی و یا آغاز زندگی زناشوئی هستند، در میان آنها بعضی نیز گرفتار عشق پرشور ولی هنوز نامعلومی شده اند که اگر بموقع در سر و سامان دادن به آن همت نکنند مسلما” با بن بست ها و دردسرهائی روبرو میشوند .

 
متولدین آذر : عشق برای متولدین این ماه دارای جلوه و اهمیت خاصی است و به همین علت نیز این گروه معمولا” زندگی را بدون عشق، مردن تدریجی میدانند. امروز دیدارتان با یک دوست قدیمی تازه خواهد شد .

 
متولدین دی : اگر با ظرافت و سیاست شروع به نزدیک شدن به بچه ها نمایید، دوستی و صمیمیت با آنها و همچنین فهمیدن و درک شان با توجه به موقعیت زمانی، مسلما” به راه حل های معجزه آسائی خواهید رسید .

 
متولدین بهمن : خانمهای متولد این ماه اغلب مورد تقلید اطرافیان هستند و درضمن حرفها و نظرات شان برای بعضیها حکم سند را دارد . کسی در خانواده تان از دست شما دلگیر است، سعی کنید دل او را بدست بیاورید .

 
متولدین اسفند : امروز ریسک برای متولدین این ماه با نتایج خوب همراه است، البته این ریسک در زمینه های خرید و فروش و اقداماتی برای تغییر و تحول در کسب و کار با پیش بینی های منطقی حتما” توام با موفقیت خواهد بود.


پایگاه فرهنگی هنری تکناز

پربیننده ترین مطالب سایت در این هفته


زناشويي
فوتبال تبليغات در تکناز فوتبال
پربیننده های تکناز
جدیدترین مطالب
لیزر
بچه های آسمان
Xبستن تبليغ
فوتبال