لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

باند گروگان گیر افغان ها با هوشیاری پلیس دستگیر شدن

مجموعه : مجله خبری
باند گروگان گیر افغان ها با هوشیاری پلیس دستگیر شدن
جام جم آنلاین: نقشه شوم باند افغان ها كه به قصد اخاذی 5 تن را گروگان گرفته بودند با هوشیاری ماموران شهرستان قدس برملا شد.
 

به گزارش ایسنا ، سرهنگ حسین کربلایی‌زاده ، فرمانده انتظامی شهرستان قدس با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر اینکه تعدادی اتباع بیگانه (افاغنه) اقدام به گروگانگیری کرده و قصد کشتن افراد به گروگان گرفته شده را دارند به چندین گروه ویژه ماموریت داده شد تا موضوع را مورد بررسی قرار داده و نسبت به آزادی گروگانان اقدام کنند.

وی افزود: پس از انجام تحقیقات ویژه پلیسی و شناسایی محل زندانی شدن گروگانان، منطقه مورد نظر تحت محاصره قرار گرفت.باتوجه به گزارش رسیده و تحقیقات پلیسی، گروگانگیران مجهز به سلاح گرم بوده‌اند بنابراین ماموران بدون آن که جلب توجه کنند به چند قدمی سوله‌ای که در آن 5 نفر به گروگان گرفته شده بودند ، نزدیک شدند و در یک عملیات غافلگیرانه بدون کوچکترین درگیری و دادن فرصت به گروگانگیران، آنان را به نام‌های «نظیر»، «زاهد» و «فرید» خلع سلاح و دستگیر كردند.

کربلایی‌زاده با بیان اینكه گروگان ها نیز در این عملیات بدون هیچ صدمه‌ای آزاد شدند ، افزود: سردسته گروگانگیران با اعتراف به جرم ارتکابی، در بازجویی‌ها به ماموران گفت: ما سه نفر با تشکیل باندی به عنوان راهنمای افاغنه‌ای که برای اولین بار وارد ایران می شدند، در شهرهای مختلف برای آنان محل اسکان و کار مهیا می‌کردیم تا اینکه تصمیم گرفتیم برای به دست آوردن پول بیشتر 5 نفر از آنها را که از وضعیت مالیشان در افغانستان مطلع بودیم به عنوان گروگان استفاده كنیم.

فرمانده انتظامی شهرستان قدس افزود: این متهم اظهار كرد كه پس از دربند کردن گروگانان در یک سوله متروکه، با خانواده آنان در افغانستان تماس و اعلام کردیم که چنانچه مبلغ مورد نظر را به شماره حساب اعلامی واریز نکنند، گروگانان را خواهند کشت.

به گفته فرمانده انتظامی شهرستان قدس با اقدامات پلیس متهمان از رسیدن به هدف شوم خود ناکام ماندند و با تشکیل پرونده به همراه افراد به گروگان گرفته شده به علت ورود غیرمجاز تحویل مراجع قضایی شدند.

كربلایی‌زاده خاطرنشان كرد:با دستور قضایی سه گروگانگیر با وثیقه 30 میلیون تومانی و افراد به گروگان گرفته شده نیز با وثیقه 5 میلیون تومانی روانه زندان شدند.

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي