لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

ضارب خانم های آبادانی دستگیر شد

مجموعه : مجله خبری
این فرد كه سابقه تخلفات دیگری را هم در پرونده خود دارد، بعد از بازداشت توسط هر دو مضروب شناسایی و به علت داشتن جرائم سنگین در حال حاضر در بازداشت موقت به سر می‌برد.
فارس: فرمانده انتظامی آبادان گفت: با تلاش ماموران انتظامی شهرسان ضارب بانوان آبادانی دستگیر شد.

جعفر اكبری اظهار داشت: مجرم سابقه‌داری كه در چند هفته گذشته دو نفر از شهروندان شهرستان را با اسلحه سرد مورد تهاجم قرار داده بود، توسط ماموران نیروی انتظامی شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینكه دو نفر از مضروبان خانم هستند، ادامه داد: ضارب كه مردی 35ساله است به یكی از این افراد در حالی كه سوار تاكسی بود با موتور نزدیك و با تیزبر به او حمله‌ور و وی را از ناحیه سر مصدوم كرده است.

اكبری افزود: نفر دوم نیز كه در حال پیاده‌روی در یكی از خیابان‌های سطح شهر بود، مورد حمله قرار گرفت و از ناحیه پا مضروب شد.

وی خاطر نشان كرد: در حال حاضرحال عمومی هردو فرد آسیب‌دیده روبه بهبود بوده و سلامت خود را به دست آورده‌اند.

فرمانده نیروی انتظامی آبادان تصریح كرد: ضارب این دو بانوی آبادانی در حالی كه در حال اقدام برای سرقت از‌ داخل خودرویی بود، توسط یكی از ماموران نیروی انتظامی شناسایی و بعد از درگیری و مصدوم كردن یكی از ماموران نیروی انتظامی دستگیر شد.

اكبری افزود: این فرد كه سابقه تخلفات دیگری را هم در پرونده خود دارد، بعد از بازداشت توسط هر دو مضروب شناسایی و به علت داشتن جرائم سنگین در حال حاضر در بازداشت موقت به سر می‌برد.

وی با اشاره به این نكته كه مجرم هیچ انگیزه خاصی برای ارتكاب به جرم نداشته است، ادامه داد: این فرد به دادگاه معرفی شده و پس از برگزاری جلسه دادگاه نوع مجازات در نظر گرفته برای این فرد اعلام خواهد شد.

فرمانده نیروی انتظامی آبادان خاطرنشان كرد: شهروندان هنگام عبور و مرور در خیابان‌های شهر برای حفظ امنیت و سلامت خود حتما از محل پیاده‌رو استفاده‌ و از تردد در سواره روهای خیابان خودداری كنند.

اكبری افزود: همچنین روز گذشته ماموران نیروی اتظامی آبادان جوان 24 ساله معتاد به مواد مخدر را نیز در حال سرقت كابل برق دستگیر كردند.

وی اظهارداشت: این متهم هیچ گونه سابقه قبلی در پرونده خود نداشته و برای نخستن بار است كه مرتكب این جرم شده است.

 
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
ورزشي