لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

علی صادقی با دوچرخه تصادف کرد !!

مجموعه : مجله خبری
علی صادقی با دوچرخه تصادف کرد !!
در واقع : علی صادقی، دوچرخه سوار پیشین تیم ملی در حین تمرین کنار جاده به همراه تیم شهرستان بابلسر دچار حادثه شد و به کما رفت…

تمرین رکابزنان کناره جاده دوباره حادثه آفرید/ مربی دوچرخه‌سواری به کما رفت

به گزارش مهر، علی صادقی یکی از اعضای پیشین تیم ملی دوچرخه سواری ایران و یکی از داوران و مدرسین باتجربه این رشته ورزشی روز جمعه ۱۹ شهریورماه در حین تمرین تیم بابلسر دچار حادثه شد و به کما رفت. این مربی دوچرخه سواری هم اکنون در بخش ICU بیمارستان شهید بهشتی بابل بستری است.جمیله نباتی همسر صادقی در توضیح اتفاق به خبرنگار مهر گفت: ” ساعت ۷ صبح روز جمعه صادقی به عنوان مربی همراه با چند نفر از شاگردانش در مسیر جاده بابل و بابلسر تمرین می کرد که به یک باره زنجیر دوچرخه اش پاره شد و با برهم خوردن تعادلش زین دوچرخه اش هم می شکند.”

وی افزود:” این مسئله باعث شد تا صادقی به شدت به زمین برخورد کند. وی هم اکنون در کماست و از ناحیه لگن هم دچار شکستگی شدید شده است. پزشکان هنوز جواب قطعی در مورد وضعیت وی به ما نداده اند.”

محمدرضا کاشانی دبیر فدراسیون دوچرخه سواری هم با بیان اینکه هیئتی از فدراسیون برای پیگیری مراحل درمان این مربی و داور کشورمان و عیادت از وی راهی بابل خواهد شد گفت:” فدراسیون دوچرخه سواری روز گذشته از این مسئله باخبر شد . ما از این اتفاق بسیار متاثر شده ایم. صادقی یکی از داوران باتجربه کشور است و امیدواریم هر چه زودتر بهبود یابد.”

وی ادامه داد:” وی بیمه ورزشی است و از بابت هزینه های درمانی مشکلی ندارد . در صورتی که پزشکان تشخیص دهند فدراسیون دوچرخه سواری زمینه انتقال وی به یکی از بیمارستان های مجهز تهران را خواهد داد.

 
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي