لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

7 تکنولوژی جدید و برتر اخیر

مجموعه : دانش و فناوری
7  تکنولوژی جدید و برتر اخیر

تلفن همراهی برای آینده

Jung Dae Hoon با تلفیقی مفهومی و هنرمندانه بین تلفن همراه و ساعت مچی شکلی تازه از تلفن همراه به جهان معرفی کرد . با این به ظاهر ساعت زیبا یا طراحی چشم نواز می توان شماره گیری کرد و با دیگران ارتباط برقرار کرد و در واقع با داشتن این تلفن همراه شما از داشتن تلفن همراه و ساعت مچی بی نیاز خواهید شد.

فلش مموری با رمز گذاری جالب

Yun Hwan Sung طراح خوش فکر به ماهرانه ترین شکل ممکن توانسته از درب گاو صندوق و سیستم قفل گذاری آن بهره برده و از آن در طراحی یک فلش مموری بهره جسته است .

این Usb flash drive زیبا به گونه ای طراحی شده که برای استفاده از اطلاعات درون فلش باید رمز آن را همانند یک گاوصندوق وارد کرده تا در صورت درستی ، امکان استفاده برای شما مهیا شود

کارت اعتباری، یکی برای همه

امروزه کارت های اعتباری یا Credit Card جزو جدانشدنی از دنیای دادو ستد است و دیگر دارد جایگزین اسکناس و شیوه های قدیمی می شود . اما همین کارت های اعتباری انواع و اقسا مختلف دارند و بعضا کسانی که یک دو جین از این کارت ها دارند . اما یک راه حل مناسب برای اینکه چندین و چند کارت همراه نداشته باشید ، All-In-One Credit Card می باشد

این کارت اعتباری با طراحی و تکنولوژی پیشرفته این امکان را فراهم می کند تا اطلاعات کارت های اعتباری را از طریق رابط USB تعبیه شده در آن دریافت کند و برای انتخاب نوع کارت اعتباری از طریق چرخاندن غلطک تعبیه شده استفاده می شود و به راحتی از هر جا که خرید صورت میگیرد می توان پول آن را پرداخت کرد. و نیز فاکتور مبالغ پرداخت شده را بر صفحه نمایش این کارت مشاهده کرد.

پرینتری بر لبه میز

یکی از مشکلات عمده در دفاتر برای استفاده از امکانات رایانه ای و وسایل جانبی در محل کار کمبود فضا در دفتر یا اتاق کار و همچنین میز کامپیوتر است که این امر باعث می شود به جای استفاده از چندین وسیله مانند پرینتر و فکس و اسکنر از دستگاه های چندکاره استفاده کنیم که خود همین دستگاه ها هم حجم نسبتا زیادی را از میز اشغال می کند.

Jaesik Heo برای مبارزه با این محدودیت پرینتری جالب طراحی کرده است که کاربر با آن میتواند بدون آنکه فضایی از روی میز کارش اشغال شده باشد از آن استفاده کند. این پرینتر که دارای طراحی بسیار زیبایی بوده و دارای شکل L مانند می باشد علاوه بر این که بر روی میز قابل استفاده است می توان در لبه میز هم آن را قرار داد و از آن استفاده کرد . در زیر تصاویری از پرینتر با دیزاین زیبا را می توانید مشاهده نمایید.

ساعتی با صفحات نمایش متعدد

یکی از مهمترین مشخصه های انتخاب یک ساعت مچی بعد از کارایی و کیفیت آن صفحه ساعت است که هر کسی بنابر سلیقه و علاقه خود به انتخاب آن می پردازد . حال تصور کنید ساعتی داشته باشید که به سادگی بتوانید صفحه نمایشگر آن را تغییر دهید و هر گاه دلتان زده شد صفحه ای دیگر را برای نمایش زمان انتخاب کنید .

این ایده جالب منجر به تولید و ارایه طرحی زیبا از یک ساعت مچی شد که برای دریافت قالب های نمایش صفحه یا همان تم ها کافیست به اینترنت وصل شده و تم مورد نظر را دریافت و در ساعت استفاده کرد به همین منظور این ساعت به یک پورت مینی USB مجهز شده است . صفحه نمایش این ساعت از LED ساخته شده و قرار است در سال ۲۰۱۱ و با قیمت ۳۵۰ دلار عرضه شود.

ساندویچ تلفن ، مفهومی نو از یک تلفن همراه همه کاره

تلفن همراه امروزه جزو لاینفک زندگی انسان امروزی است و به همین منظور هر روز شاهد افزایش کارایی ها و عملکردهای ریز و درشت به تلفن همراه هستیم . اما شاید تاکنون تلفنی مانند تلفن همراهی که طراح اهل کره جنوبی Yeongwoo Kim ندیده باشید یا تصور نکرده باشید . این طراح خوش فکر که نام گوشی طراحی کرده خود را ساندویچ تلفن (Sandwich Phone ) گذاشته از استایل و طراحی دلنوازی برخوردار است و در واقع علاوه بر اینکه تلفن است هم می تواند دوربینی باشد برای ثبت لحظات و هم یک Mp3 پلیر کارآمد و زیبا . کارکرد این تلفن که آن را نسبت به بقیه تلفن های با همین کارایی متمایز کرده لایه لایه بودن این تلفن است که حول یک محور ۳۶۰ درجه می چرخد و هر دستگاهی را که میخواهید استفاده کنید مانند یک دفتر چه ورق زده و در موقعیت انجام وظیفه قرار می دهید .در زیر می توانید تصاویری از این تلفن مشاهده کنید .

یخچال های جدید الکترولوکس در بیرون از پنجره، مفهومی نو از خنک کردن به شیوه سنتی

احتمالا خاطر مبارکتان هست که بسیاری در زمان های نه چندان دور برای خنک نگاه داشتن مواد غدایی آن ها را در جاهایی خنک مانند سرداب ها ، زیر زمین ها و در زمستان ها در پشت پنجره ها قرار می دادند و دیدن شیشه های ترشی و مربا پشت پنجره ها را شاید هنوز هم از یاد نبده باشید. همین ایده جالب و سنتی امروزه الهام بخش طراحان الکترولوکس شده تا یخچالی طراحی کنند که از حداقل انرژی برای خنک نگه داشتن مواد غذایی استفاده کند . این یخچال با طراحی زیبا و منحصر بفرد به گونه ای طراحی شده است که به پشت پنجره ها و در بیرون از ساختمان قابل نصب است و در زمستان از سردی هوای بیرون و در تابستان با مهار گرما از حداقل انرژی برای خنک نگه داشتن مواد غذایی درون خود استفاده می کند . طراح این یخچال که بصورت کشویی است نیکلاس هوبرت است .

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي