لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

درباره آخر و عاقبت دوستی‌های خیابانی !

مجموعه : مجله خبری
درباره آخر و عاقبت دوستی‌های خیابانی !

درباره آخر و عاقبت دوستی‌های خیابانی، خبرها و هشدارهای زیادی منتشر شده و تقریبا همه از عواقب چنین روابطی باخبرند این بار هم دوستی خیابانی ماجرایی را به وجود آورد که باعث شد شخصیت منفی هفته از دل آن بیرون بیاید. این شخصیت مردی است که در ازای دریافت ۵‌/‌۱ میلیون تومان نقش پدر دختری ۱۶ ساله را بازی کرد تا او به عقد جوانی ۲۵ ساله دربیاید، حال آن‌که این کار او در شرایطی که والدین دختر با این وصلت مخالف بودند، می‌توانست تاثیر جبران‌ناپذیری در زندگی دختر نوجوان داشته باشد و حتی فاجعه‌بار شود.

درباره آخر و عاقبت دوستی‌های خیابانی !

 

ماجرا از این قرار است که حدود یک سال و نیم پیش پسر ۲۵ ساله‌ای به نام میلاد در پارک لاله تهران با دختری

 

۱۶ ساله به اسم شیوا آشنا شد و آن دو رابطه دوستانه‌ای را شروع کردند. مدتی بعد میلاد که گمان می‌کرد همسر مناسبی یافته است از شیوا خواستگاری کرد، اما والدین دختر با این ازدواج مخالفت کردند. از آن به بعد میلاد بر خواسته‌اش پافشاری کرد و شیوا نیز تمام تلاشش را به کار گرفت تا پدر و مادرش را راضی کند. ولی وقتی این اقدامات بی‌ثمر ماند، میلاد نقشه‌ای کشید و توانست شیوا را نیز اغفال و با خودش همراه کند. او به مردی به اسم کریم ۵‌/‌۱ میلیون تومان پول داد و از او خواست در محضر، خودش را پدر دخترک معرفی کند تا آن دو بتوانند به عقد هم دربیایند؛ اما در لحظاتی که این سه در دفترخانه‌ای در نازی‌آباد منتظر جاری شدن صیغه عقد بودند، ماموران پلیس از راه رسیدند و کریم را بازداشت کردند. میلاد که او نیز در این پرونده متهم شناخته شده است، می‌گوید: من در یک مغازه کار می‌کردم و درآمدی معمولی داشتم. با وجود این، پدر شیوا با ازدواج ما مخالف بود. ما هر دو یکدیگر را دوست داشتیم و می‌خواستیم با هم زندگی کنیم، برای همین هم این نقشه را کشیدیم.

کریم هم می‌گوید به خاطر پول حاضر به این کار شد و شناسنامه پدر شیوا را جعل کرد. کریم بابت این اقدامش و جعل عنوان در چنین موضوع حساسی به عنوان شخصیت منفی هفته انتخاب شده است.

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي