لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

باجگیر مزاحم تلفنی از خانم‌ها دستگیر شد

مجموعه : مجله خبری
باجگیر مزاحم تلفنی از خانم‌ها دستگیر شد
مردی که به اتهام کلاهبرداری از مردان جویای کار دستگیر شده بود، در بازجویی‌های پلیسی به اخاذی از زنان هم اعتراف کرد.

 

به گزارش «جام‌جم» ، رسیدگی به این پرونده هنگامی در دستور کار ماموران پایگاه پنجم آگاهی تهران قرار گرفت که ۲۹ خرداد امسال، مردی با حضور در شعبه نهم بازپرسی دادسرای ناحیه ۵ تهران از مردی کلاهبردار شکایت کرد.

مرد شاکی در تشریح ماجرا به پلیس گفت: پدرم که راننده آژانس است، چند روز پیش هنگام جابه‌جایی مسافر متوجه شد یکی از مسافرانش با مدیرعامل چند شرکت مواد خوراکی آشنایی دارد و در جست‌وجوی استخدام یک راننده شخصی برای یکی از دوستانش است.

شاکی یادآور شد: در این زمینه، پدرم مرا به این مرد معرفی کرد. پس از ملاقات با مرد غریبه و ارائه مدارک هویتی تحصیلی، ۵۰۰ هزار تومان نیز بابت ضمانت اجرایی کار به وی پرداخت کردم. او نامه‌ای به من داد و خواست به دفتر شرکت یکی از دوستانش بروم تا شرایط استخدام مرا فراهم کند.

 

نامه استخدامی، متنی نداشت

 

شاکی ادامه داد: ‌در جریان ملاقات با مدیرعامل شرکت، او پس از مشاهده نامه استخدام گفت: متنی در آن نوشته نشده و مردی را که مرا معرفی کرده، از دوستان وی نبوده است. در حالی که ماموران در جستجوی متهم فراری بودند، افراد دیگری هم با حضور در مرکز پلیس، شکایت‌های مشابهی ارائه کردند.

در ادامه تحقیقات، ماموران با به دست آوردن سرنخ‌هایی متوجه شدند متهم فراری پیش از آخرین کلاهبرداری، با زنی تماس تلفنی داشته است.

بنابراین هفته گذشته ماموران، منزل این زن را در ملارد کرج شناسایی و او را به مرکز پلیس احضار کردند.

ماموران در تحقیق از این زن پی بردند کلاهبردار فراری در پی تماس‌های تلفنی با این زن، برایش ایجاد مزاحمت کرده و قصد اخاذی از او را داشته است. با مشخص شدن این موضوع، مشخصات متهم فراری در اختیار گشت‌های انتظامی قرار گرفت تا این که پنجشنبه گذشته مرد شیاد حوالی چهارراه گمرک شناسایی و دستگیر شد.

پس از انتقال متهم (۴۸ ساله)‌ به نام حسین به پایگاه پنجم آگاهی تهران، وی در بازجویی به کلاهبرداری از مردان جویای کار و اخاذی از زنان و مزاحمت تلفنی برای آنها اعتراف کرد.

بنابر این گزارش، متهم شیاد با قرار قانونی از سوی بازپرس شوکت، رئیس شعبه نهم دادسرای ناحیه ۵ تهران روانه زندان شد. تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.

 
 

ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي