لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

ذهن خلاق یک ایرانی! ( تصویری)

مجموعه : مجله خبری
ذهن خلاق یک ایرانی! ( تصویری)

برای کسانی که علاقه مند به فناوری هستند، خصوصیات و طراحی ابزار ها و گجت ها همواره یکی از نکات مهمی است که به آن توجه زیادی می نمایند. این مورد به خصوص در گیک ها بیشتر دیده می‌شود. حافظه های یو اس بی، یکی از ابزارهایی هستند که همه روزه شکل و طرح جدیدی از آن ها توسط شرکت های مختلف روانه بازار می‌شود اما ایده و طرح این یکی قطعا شما را نیز جذب خود خواهد کرد!

 ذهن خلاق یک ایرانی! ( تصویری)

Clip-It که نام این حافظه فلش ساخته شده توسط شرکت Verbatim است، به شکل یک گیره کاغذ ساخته شده است تا از این طریق کاربران در کنار استفاده کامپیوتری از آن بتوانند به عنوان گیره کاغذ ها و پرونده ها از آن بهره ببرند. وزن این مموری ها بسیار کم است تا جایی که کریستوفر کایسر، مدیر توسعه بازرگانی شرکت عنوان می‌کند “وزن آن به معنای واقعی کلمه هیچ است و استفاده از آن در بسته های پستی عملا هیچ وزن اضافه ای را به مرسولات شما نمی افزاید”

حالا شما می‌توانید با ارسال اسناد و مدارک به شرکت ها و ادارات، به جای استفاده از سی دی، از این گیره های جذاب استفاده کنید! Clip-It در ظرفیت های ۲ و ۴ گیگابایتی عرضه می‌شود و دارای هفت رنگ سفید، سبز، آبی، زرد، سیاه، صورتی و نارنجی است. قیمت این حافظه های گیره ای از ۱۲ دلار آغاز می‌شود و فروش آن به زودی در Verbatim انجام خواهد شد و احتمالا به زودی آن ها را در بازار کشور خواهیم یافت!

 ذهن خلاق یک ایرانی! ( تصویری)

نکته جالب در مورد این حافظه ها شخص طراح آن هاست. آرمان امامی که یک طراح ایرانی ساکن برلین است، توانست با طراحی این یو اس بی ها، جایزه بهترین طراح کالا را از سایت Red-Dot دریافت نماید. نظر شما در مورد این حافظه ها چیست؟
 
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
ورزشي