لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

دولت برای اصلاح الگوی مصرف لوازم خانگی قسطی می‌دهد

مجموعه : مجله خبری
وزیر نیرو با اعلام این خبر گفت: دولت برای اصلاح الگوی مصرف مشترکان برنامه‌های بسیاری دارد که یکی از آنها تعویض لوازم برقی پرمصرف مردم است
تیتر نخست روزنامه ایران، تیتری اقتصادی و البته مرتبط با هدفمندی است.

به نوشته روزنامه ایران، تشکل‌ها و انجمن‌های تولیدی و توزیعی متعهد شدند مانع هرگونه افزایش در قیمت کالا و خدمات حوزه خود شوند. اقلام 22 گانه شامل برنج، روغن نباتی، قند و شکر، گوشت قرمز، گوشت مرغ، تخم‌مرغ، نان، لبنیات (شیر و ماست)، ماکارونی، حبوبات، چای، خرما، سیب‌زمینی، پیاز، گوجه فرنگی، رب گوجه فرنگی، میوه و مرکبات، نهاده‌های دامی، پودر شوینده، فولاد، سیمان خاکستری، کاغذ و لاستیک خودرو است.

روزنامه ایران در ضمیمه اقتصادی خود، گفتگویی با وزیر نیرو انجام داده است که وی در این گفتگو اظهار داشته است: «وزیر نیرو با اعلام این خبر گفت: دولت برای اصلاح الگوی مصرف مشترکان برنامه‌های بسیاری دارد که یکی از آنها تعویض لوازم برقی پرمصرف مردم است». بر این اساس ایران خبر داده است وسایل برقی پرمصرف مردم به‌صورت قسطی نوسازی می‌شود.

وزیر نیرو در بخش دیگری از مصاحبه خود در خصوص میزان افزایش قیمت برق پس از هدفمندی یارانه‌ها گفت: قیمت نهایی برق در روزهای آینده اعلام خواهد شد.

وی ادامه داد: ولی من تأکید می‌کنم که مردم هیچگونه نگرانی در این خصوص نباید داشته باشند چرا که براساس محاسبات انجام شده قبوض 70 درصد مردم حداکثر 4 هزار تومان در هر دوره افزایش می‌یابد، بر این اساس مردم تنها باید میزان مصرف خود را اصلاح و بهینه کنند.

 
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي