لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

بازی آنلاین

فروش خودرو

املاک ویترین

پرداخت وام ترفندی برای كلاهبرداری ( با دیدن عکس شناسایی کنید )

مجموعه : مجله خبری
پرداخت وام ترفندی برای كلاهبرداری ( با دیدن عکس شناسایی کنید )
پرداخت وام ترفندی برای كلاهبرداری
جام جم آنلاین: اعضای یك خانواده با وعده اعطای وام به مردم پس از كلاهبرداری 100 میلیون تومانی به طرز مرموزی ناپدیدشدند.از آبان 87 شهروندان شهرستان‌های اسلامشهر، كرج، شهریار و رباط‌كریم به پلیس آگاهی شهرستان اسلامشهر مراجعه و با ارائه شكایت‌هایی بیان داشتند كه از سوی افراد یك خانواده مورد كلاهبرداری قرار گرفته‌اند.
 

 

ماموران در تحقیق از آنها پی بردند كه متهمان پس از جلب اعتماد همسایه‌ها و اهالی محل، طرح جمع‌آوری مبالغ بین 3 تا 8 میلیون تومان را بین افراد مطرح و عنوان می‌كردند كه به صورت دوره‌ای و قرعه‌كشی هرماه به یك‌نفر وام اعطا می‌كنند.

 

كلاهبرداری 100 میلیون تومانی

اعضای این باند به صورت دوره‌ای به افراد عضو وام اعطا می‌كردند تا این‌كه سال 87 كه افراد عضو این طرح به 60 نفر رسید و مبلغ نزدیك به 100 میلیون تومان را در این رابطه به‌دست آوردند، متواری شدند.

از آن روز به بعد تلاش پلیس و مراجع قضایی برای شناسایی مخفیگاه این خانواده كلاهبردار بی‌نتیجه ماند. بنا بر این گزارش ، بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب اسلامشهر دستور چاپ عكس بدون پوشش این كلاهبرداران را صادر كرد تا چنانچه شهروندان از محل سكونت یا اختفای این افراد مطلع هستند به دادسرا یا پلیس‌آگاهی اسلامشهر اطلاع دهند.

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
ورزشي