لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

سیاه‌نمایی TVآلمان علیه اسلام

مجموعه : مجله خبری
سیاه‌نمایی TVآلمان علیه اسلام
به گزارش مانیتورینگ فارس به نقل از شبكه العالم، شبكه تلویزیونی "ای آر دی " آلمان در راستای طرح‌های اسلام ستیزانه غرب علیه مسلمان اقدام به پخش مجموعه برنامه به اصطلاح مستند كرده كه در آن ضمن سیاه نمایی آداب و رسوم مسلمانان سعی در مخدوش كردن چهره اسلام كرده است.
شبكه العالم اعلام كرد كه نویسندگان این برنامه تلویزیونی " هنریك برودر " سیاستمدار لهستانی الاصل مقیم آلمان و "حامد عبدالصمد " كارشناس مسائل سیاسی مصری الاصل مقیم آلمان هستند.
این شبكه با اشاره به سوابق اسلام ستیزانه برودر در دفاع از كاریكاتورهای موهن روزنامه‌های دانماركی درباره رسول مكرم اسلام(ص)، تاكید كرد: حامد عبدالصمد نیز اخیرا كتابی با عنوان "سقوط جهان اسلام " به چاپ رسانده است.
این درحالی است كه پیش از این شبكه دویچه وله نیز برنامه‌ای موهن و ضد اسلامی در انتقاد از حجاب زنان مسلمان پخش كرده و حضور مسلمانان در این كشور را مورد انتقاد قرار داده بود.
به عقیده كارشناسان پخش برنامه‌های‌ ضداسلامی از شبكه‌های تلویزیونی آلمان، سخنان اخیر سیاستمداران آلمانی از جمله "هورست زیهوفر " رئیس حزب سوسیال مسیحی مبنی بر ممنوعیت مهاجرت مسلمانان به آلمان و انتشار كتابی از "تیلو سارازین " از حزب سوسیال دموكرات تلاشی سازمان یافته برای تشدید روند اسلام‌ستیزی در آلمان است.
روند رو به گسترش اسلام و گرایش جوانان اروپایی به دین مبین اسلام به ویژه در آلمان موجب نگرانی سران این كشور غربی از گسترش موج اسلامگرایی شده است.
 
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
ورزشي