فرار ناگهانی هنرپیشه پرمدعای سینما ازصحنه!!

مجموعه : مجله خبری
«ب. ر» بازیگر سینما و تلویزیون در حالی كه به دلیل بی احتیاطی و عدم توجه به حق تقدم، با خودرویی تصادف كرده بود پیش از رسیدن نیروهای انتظامی از محل وقوع تصادف گریخت.

به گزارش  تابناک، این هنرپیشه زن، كه همسر یكی از طنزنویسان تلویزیونی هم هست، در یكی از پمپ بنزین های تهران، با وجود تاكید ناظران مبنی بر تخلف وی در صحنه تصادف، پیش از رسیدن ماموران انتظامی به نحوی كاملا بارز از صحنه مربوطه گریخت.

«فرامرز. ح» شهروند تهرانی كه خودرویش به دلیل بی احتیاطی و عدم توجه به حق تقدم توسط هنرپیشه یاد شده دچار خسارات جدی شده است، با ابراز گلایه از این نوع رفتارها كه در جامعه بازتاب نامناسبی دارد، گفت: از كسی كه به هر حال بنا به امكانی كه كشورمان در اختیارش قرار داده تا در بین عموم مطرح شود، این نوع رفتارها به هیچ وجه شایسته نیست.

وی افزود: از طرف دیگر، این رفتار ناشایست در حالی توسط این بازیگر مشاهده شد كه معمولا این گروه از مردم خودشان را الگوی جامعه می دانند؛ بنابراین تردیدی نیست كه امثال او باید مراقب رفتارهایشان باشند و از سایرین بیشتر به قانون و حقوق عمومی احترام بگذارند.

او همچنین گفت: با اعلام این مطلب به رسانه ها قصد دارد مانع گسترش این نوع برخوردهای ناخوشایند شده و تلنگری به امثال این فرد خاطی بزند.

این شهروند تهرانی در پایان اضافه کرد: با استشهادی كه در محل وقوع حادثه و بنا به شهادت ناظران تهیه شده است از این فرد خاطی به مراجع قضایی شكایت كرده و پیگیر است تا حداقل این فرد متنبه شده و دریابد كه بی احترامی به قانون به هر شیوه و در هر موقعیتی پسندیده نیست.

 
a