a

برای طلایی دیده شدن نیاز به خرید طلا نیست

مجموعه : زیورآلات
برای طلایی دیده شدن نیاز به خرید طلا نیست
به دلیل افزایش قیمت طلا در طول چند سال گذشته، میزان فروش طلاهای زینتی کاهش یافته و زنان بیشتری که به دنبال تنوع در طرح و رنگ هستند، زیورآلات مصنوعی می خرند.

این تغییر به دنبال بهبود کیفیت و ظاهر جذاب تر زیورآلات مصنوعی نسبت به سال های پیش اتفاق افتاده و فروشندگان وقت بیشتری را صرف به روز نمودن فروشگاههای خود می نمایند.

اکرم، یکی از فروشندگان بازار بانو در لاهور، می گوید: «دلیل اصلی افزایش فروش زیورآلات مصنوعی، کاهش قدرت خرید مشتریانی می باشد که پول کافی برای خرید طلا ندارند. شمار فروشگاه های فروش زیورآلات مصنوعی هر روز بیشتر می شود.»

برای طلایی دیده شدن نیاز به خرید طلا نیست

جواهرات آنتیک، اکسیده، نقره، و آب طلا و سنگ های رنگی از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. خرید شیشه های برش داده شده نیز در میان دختران جوان رواج دارد. عایشه، یکی از مشتریان بازار بانو، می گوید: «خیلی به صرفه است وقتی می توان چنین زیورآلاتی زیبایی را خریداری نمود. ارزان و مد روز می باشد.»

ماریا، دانشجویی که به دنبال گوشواره هایی برای لباسهای مد روز خود می باشد، می گوید: «از آنجایی که تنوع بسیار زیادی وجود دارد، انتخاب زیورآلات با کیفیت مشکل است؛ اما استفاده از زیورآلات مصنوعی به همراه پوشش های سنتی و مد روز، زیبا است.»

a