لاچین سیر
تبليغات در تکناز

مطالب امروز

افزایش تابلو های راهنمای مسیرشهری در شیراز

مجموعه : مجله خبری

رئیس ستاد تسهیلات نوروزی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز از افزایش تابلوهای ویژه راهنمای مسیر شهری ویژه مسافران در ورودیهای شهر شیراز و مراکز مهم خبر داد .
امام داد هوشمند افزود : تا کنون ۱۰۰ تابلو راهنمای مسیر شهری ویژه هدایت مسافرین نصب شده است که ۱۶ تابلو دیگر برای تعیین مسیردهی مناسب نصب خواهد شد .
وی اضافه کرد : ۷۰ تابلو جهت نما ویژه مکان های سیاحتی و زیارتی و ۴۲ تابلو ویژه کمپها و ساد نوروزی نیژ بر اساس موقعیت های مکانی تهیه و نصب خواهد شد که البته در ۱۶۰ نقطه نیژ در گذشته این تابلوها نصب گردیده است .
مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک ادامه داد : ۷ تابلو ویژه هدایت مسافرین در خروجی کنار گذرها به مسیرهای دارای ترافیک روان نیژدرنظر گرفته شده است که نصب آنها در حال انجام است .
رئیس ستاد تسهیلات نوروزی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز با اشاره به خط کشی ۱۷۰ کیلومتر از معابر شهری و یکهزار و۱۰۰ بلوک عابر پیاده ، تصریح کرد : خط کشی ۳۰۰ کیلومتر دیگر به اضافه یکهزار و ۴۰۰ بلوک عابر پیاده نیز در دستور کار قرار دارد که تا قبل از تعطیلات نوروز انجام خواهد شد .
هوشمند اضافه کرد : بهسازی ۱۵۰ بلوک عابر پیاده نیز انجام شده است که هزار بلوک دیگر نیز صورت خواهد گرفت . وی خاطر نشان کرده تعمیر ۵۰۰ متر جدا کننده و ۶۰۰ متر سرعت گیر پلاستیکی نیز انجام شده است .
مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهری شهرداری شیراز با بیان اینکه ۶ بازرس به طور همزمان بر فعالیتهای پارکینگهای نوروزی در سال جدید نظارت می کنند اظهار داشت : به غیر از ۱۷ پارکینگ ها که در طول سال در مرکز شهر و مراکز سیاحی و تجارتی به شهروندان خدمات ارائه می دهند ۲۲ پارکینگ دیگر نیز ویژه نوروز در کنار این پارکینگ آماده خدمات دهی به شهروندان می باشد .
رئیس ستاد تسهیلات نوروزی سازمان حمل و نقل و ترافیک با اشاره به افزایش ۱۰ درصدی ظرفیت پارکینگها نسبت به سال گذشته ، تصریح کرد : در مجموع پارکینگهای اعلام شده ۶ هزار خودرو را در خود جای می دهند


پایگاه فرهنگی هنری تکناز

با يک کليک همسر آينده خود را انتخاب کنيد
فروش بلیط هواپیما
پربیننده های تکناز
جدیدترین مطالب
لیزر
بچه های آسمان