لاچین سیر

املاک ویترین

فروش خودرو

لیزیک عینک

فال و طالع بینی فروردین ماه هفته سوم

فرودین ماه: توقعات خیلی از متولدین این ماه از زندگی، از دوستان و آشنایان، توقع منطقی است ولی متاسفانه گاه بدلایلی به این خواسته ها نمیرسند و همین سبب ناراحتی و عصبانیت و افسردگی شان میشود، در حالیکه نباید چنین باشد، چرا که بخت بلند آنها همیشه یاورشان خواهد بود.

 

اردیبهشت ماه: در زمینه مسائل احساسی و عاطفی خیلی از خانمهای متولد این ماه دچار یک گره کور در زندگی خود را طوری تنظیم کنند که این گره های کور بر آن اثری نگذارد. درضمن بعضی مجردها و چه آنها که در گذشته وصلت و طلاقی داشته اند، شرایط تازه ای برای تشکیل زندگی دلخواه خود قرار میگیرند.

 

خرداد ماه: به پدر و مادرهای متولد این ماه توصیه میشود در روابط خود با فرزندان خود رعایت احتیاط را کرده و اصولا” از خشونت و یا بی اعتنایی و بی تفاوتی دست بردارند، چرا که این بچه ها با محبت و عشق و دوستی زودتر همراه و همگام میشوند.

 

تیر ماه: دخترهای متولد این ماه اغلب با خواستگاران متعدد روبرو هستند، برخی اصولا” دیر هنگام تن به وصلت میدهند، بعضی ها بدون عشق ازدواج میکنند که به آنها توصیه میشود که در تصمیمات خودشان تجدید نظر کنند.

 

مرداد ماه: در یک محل و با گفتگوی دوستانه ای، مچ دو سه نفر باز میشود، خصوصا” آن گروه که سعی دارند با غیبت و بدگوئی و سخن و حرف از این به آن بردن سبب دشمنی ها شوند و مسلما” با شناسائی این آدمها طردشان ضروری است.

 

شهریور ماه: در زمینه مسائل عاطفی و احساسی، خیلی از خانمها و دختر خانمها خود را بدشانس میشناسند و عقیده دارند حق شان با توجه به امتیازاتشان بیش از اینهاست در حالیکه این گروه نباید به امروز خود نظر اندازند، چرا که فرداهای روشنی در پیش است. زندگی زناشوئی زوج های جوان اغلب توام با سعادت است ولی معدودی از پا به بن بست گذاشته و میانسالان بدلایلی طوفانی در زندگی خود پدید آورده و بکلی شیرازه زندگی خود را بهم ریخته اند.

 

مهر ماه : برای اغلب پدر و مادرهای متولد این ماه شانس تازه ای برای یافتن مسیر پر از آرامش و سعادت پیش میاید که باید از این فرصت بهره بگیرند، آن دسته از این گروه که در صدد یک نقل و انتقال بزرگ هستند، باید هر چه زودتر این تصمیم را عملی سازند و بی جهت خود را سرگردان و بلاتکلیف نگذارند.

 

آبان ماه : انتظاراتی که خیلی از متولدین این ماه از دوستان و اطرافیان خود دارند منطقی است ولی در واقع باید صبر کنند تا عده ای امکان جوابگوئی و تلافی داشته باشند و باصطلاح بازگشت خوبیها و کمکها در راه است.

 

آذر ماه : مسئله وسوسه اعتیاد بسیاری از متولدین جوان این ماه را دچار تزلزل ساخته و به همین جهت توصیه میشود شدیدا” مراقب باشند و تله های خطرناک را زیر پای خود ببینند.

 

دی ماه : عشق در زندگی متولدین این ماه همیشه نقش حساس و مهمی دارد ولی اگر پیوند محکم آن به دلیلی دچار از هم گسیختگی شود، معمولا” بدست آوردن شانس دوم تا حد زیادی مشکل و ناممکن میگردد.

 

بهمن ماه : ضمن اینکه نظم و ترتیب در کار و زندگی خیلی از متولدین این ماه موج میزند، گروهی نیز بدلایل مختلف اخیرا” دچار آشفتگی شده اند، این عده اگر به موقع وضعیت کاری و زندگی خود را تنظیم نکنند همه چیزشان بهم میریزد.

 

اسفند ماه : خانمهای متولد این ماه به عشق و روابط احساسی اهمیت بسیار میدهند و حتی بعضی با وجود غوطه خوردن در ثروت خود را تنها و بدون هدف می بینند. در کنار این عده، کسانی هستند که زندگی را به دلخواه خود میسازند، حتی در درون سختی ها و مشکلات نیز دریچه ای میگشایند و همه چیز را مثبت میسازند.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

فروش خودرو

بازی پادشاه

Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
ورزشي