تبلیغات

تبلیغات

تصاویری از پارک جهانی چین

تصاویری از پارک جهانی چین
هرچند که خیلی‌ها برای بازدید از اماکن باستانی چین، رنج این سفر طولانی را به خود هموار می کنند اما دیدار از برخی اماکن که در سال‌های اخیر ساخته شده و از قضا بین توریست‌ها هم طرفداران خاص خودش را دارد خالی از لطف نیست. مثل پارک جهانی در چین.

 

ویژگی خاصی که این پارک را از باقی مکان ها متفاوت می کند این است که تمامی جاذبه های توریستی سراسر دنیا در مقیاسی کوچک تر از ابعاد واقعی آن در این پارک به نمایش گذاشته شده و می توان با صرف چند ساعت به دور دنیا سفر کرد و با جاذبه های توریستی دنیا عکس انداخت.

تصاویری از پارک جهانی چین

فضای کلی پارک بزرگ است و باید خودتان را برای ساعت ها پیاده روی آماده کنید در غیر این صورت می توان از ماشین‌های برقی که ظرفیت دو نفر را دارد استفاده کنید. این ماشین ها برای یک ساعت شارژ دارند و هر کجا که شارژشان تمام شد می توانید آن را رها کنید و به گردش خود ادامه دهید.

تصاویری از پارک جهانی چین

مکان های تاریخی و توریستی بر حسب قاره طبقه‌بندی شده اند و در هر بخش هم لباس های سنتی و خاص همان بخش به توریست ها کرایه داده می شود تا با آن عکس بگیرند.

تصاویری از پارک جهانی چین

در میان این لباس‌ها، لباس عربی و انگلیسی از باقی لباس ها پر طرفدار تر است و بیشتر توریست‌ها دوست دارند قیافه خودشان را با دشداشه بلند و سفید عربی امتحان کنند.

تصاویری از پارک جهانی چین

هر مکانی را که تصور کنید در این پارک یافت می شود از برج ایفل و اهرام ثلاثه گرفته تا مجسمه آزادی و ساعت لندن و … اما در بخش ایران، تنها بخش کوچکی از ورودی تخت جمشید به نمایش گذاشته شده در حالی که در مورد کشورهای دیگر این طور نیست.

 

تصاویری از پارک جهانی چین

البته این تنها بخش کوچکی از جاذبه های امریکا است و در ادامه می توان از کاخ سفید و برخی از جاذبه های طبیعی امریکا را هم دید!

تصاویری از پارک جهانی چین

تصاویری از پارک جهانی چین

پارک جهانی در میان خود چینی ها طرفداران خاص خودش را دارد و خیلی از زوج های جوان ترجیح می دهند تا عکس های ازدواجشان را در کنار اماکن معروف دنیا بیندازند. بنابر این اصلا جای تعجب نیست اگر در طول بازدید، تعدادی عروس و داماد چینی ببینید که عکس یادگاری می‌گیرند.

 

تصاویری از پارک جهانی چین

از بین کشورهای افریقایی، بخش پر طرفدار بازدید از اهرام ثلاثه مصر و مجسمه ابوالهول است که با این که چندین بار از اندازه واقعی آن کوچک تر است اما باز هم جالب توجه است، ضمن این که در این بخش شتر دوکوهانه هم وجود دارد و توریست ها می توانند با لباس عربی، سوار بر شتر عکس بگیرند.

تصاویری از پارک جهانی چین

البته شتر سواری تنها جاذبه پارک جهانی نیست و می توان با فیل و اسب نیز عکس انداخت!

تصاویری از پارک جهانی چین

نکته جالب این پارک وجود عکاسان دوره‌گردی است که ناگهان از شما عکس می گیرند و در کمتر از چند ثانیه ناپدید می شوند و بعد از گذشت نیم ساعت در حالی که عکس‌تان روی جاسوییچی و یا لیوان چاپ شده، بر می گردند تا آن را به شما بفروشند بنابراین اگر موقع خروج، به افرادی برخوردید که عکس به دست خارج می شوند تعجب نکنید! 

تصاویری از پارک جهانی چین

بخش جالبی دیگری هم در این پارک وجود دارد که بیشتر از توریست ها مورد توجه عروس و دامادان چینی قرار می گیرد و آن گرفتن عکس میان انبوهی از کبوتر است که با پاشیدن کمی دانه به پرواز در می آیند و منظره ای با شکوه را به تصویر می‌کشند. هر چند که در این پارک به برخی از کشور ها اجحاف شده و آن طور که باید و شاید جاذبه های توریستی آن ها معرفی نشده اما باز هم به یک بار دیدنش می ارزد.
 
 
 
 
تاریخ در شهر زرد آلوها +(عکس)
بادگیرهای بندر لافت ایران ( تصویری)
تصاویری از ترین های ایران با فرهنگ و تمدنی بی نظیر
قلعه رودخان یا قلعه حسام شگفت انگیز + عکس
صخره های مواج گرانیتی در استرالیا (عکس)
مکان های دیدنی شهر قم (+عکس)
خیال ‌انگیزترین شهرهای دنیا برای تفریح کردن
خراسان جنوبی استان جدید با تاریخ کهن + عکس
دهان بلعنده زمین (عکس)
گردشگری در استان فارس شهر عاشقانه ها + عکس
جاذبه های گردشگری زنجان از نگاهی دیگر ( تصویری)
گزارشی از سیستان بهشت باستان شناسان + عکس
تصاویردیدنی و بسیار زیبا از گلهای ژاپنی
تصاویر ومطالب خواندنی از پنج شهر کانادا برای زندگی
معرفی 10 جاذبه برتر گردشگری دنیا در سال 2010
تصاویری زیبا از مراسم روز جمهوری هند در سال 2011
عکسهایی از یکی از شهرهای روسیه به نام کالینینگراد (عکس)

تبلیغات