پیرمردی بعد از 100 سال خانواده اش را پیدا کرد (+عکس)

مجموعه : مجله خبری
پیرمردی بعد از 100 سال خانواده اش را پیدا کرد (+عکس)
پیرمرد 110 ساله ساكن شهرستان خوی، بعد از صد سال انتظار و جدایی، مقارن با ایام شعبانیه، در مقبره شمس تبریزی، موفق به دیدار خانواده‌اش شد.

به گزارش ایسنا، پس از آنكه "حاج علی موسی قلی‌لو" توانست بعد از سالها انتظار، خانواده خود را در استانبول تركیه پیدا و اولین ارتباط اینترنتی را با آنها برقرار كند، سرانجام خانواده‌اش را كه حدود صد سال در انتظار و آرزویش بود، در مقبره شمس تبریزی ملاقات كرد.

حاج‌علی كه از شوق دیدار خانواده‌اش گریه می‌كرد، در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار كرد: اكنون دیگر انتظار به سر آمده و بعد از روزهای تلخ جدایی، در آغوش گرم خانواده‌ام هستم اما انتظار و آروزی بزرگترم، دیدار آقا امام زمان(عج) است.

وی در خصوص اینكه چرا مقبره شمس تبریزی را محل دیدار با خانواده‌اش انتخاب كرده، گفت: مقبره شمس تبریزی میعادگاه عاشقان جهان است و این بالاترین هدیه‌ای است كه می‌توانم خانواده‌ام را بعد از صد سال در مقبره شمس تبریزی ملاقات كنم.

"رسول"، برادر حاج‌علی، كه بعد از ارتباط اینترنتی هر لحظه شوق دیدار برادرش در وی شعله‌ورتر شده بود، در گفت‌وگو با ایسنا اظهار كرد: هیچ وقت باور نمی‌كردم كه بعد از این همه سال، برادرم را در خوی در مقبره شمس تبریزی ملاقات كنم.

وی تصریح كرد: اكنون خیلی خوشحالم و اگر شرایط فراهم شود می‌آیم و در خوی زندگی می‌كنم.

"سكینه"، خواهر حاج‌علی نیز در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینكه دیگر آرزویی ندارد، اظهار كرد: انتظار به سر آمده و بعد از سالهای پررنج و دوری، در كنار برادر و خانواده‌ام هستم و این بالاترین محبت خداوند است كه به ما ارزانی كرده است.

وی تصریح كرد: پدرم همواره در تركیه از شهر خوی و مردمان مهمان‌نوازش برای ما صحبت كرده است و من اكنون شهر خوی را دوست دارم و به آن عشق می‌ورزم.

خانواده حاج‌علی با نثار فاتحه و تاج گل به مقبره شمس تبریزی، نسبت به این عارف والامقام ادای احترام كردند.
اهداء لوح سپاس و انتظار به حاج‌علی و خانواده‌اش، از دیگر برنامه‌های این مراسم بود كه طی آن "سید فتاح كبیری"، رئیس شورای اسلامی شهر خوی، به پاس یك قرن انتظار و استقامت باشكوه به این خانواده اهداء كرد.

به گزارش ایسنا، حاج علی موسی قلی‌لو، ساكن شهر خوی، زمانی كه هشت سال بیشتر نداشت پدرش برای پیدا كردن كار راهی تركیه می‌شود و دیگر هیچ وقت به ایران بازنمی‌گردد. اما حاج علی همچنان در انتظار دیدار پدر و خانواده‌اش بود تا اینكه توانست با سرنخهایی، به دیدار خانواده‌اش نائل شود.

 
 
 
 
مصاحبه گلشیفته با مجله مستهجن + عکس
حادثه در بزرگترین شرکت هواپیمایی جهان + عکس
تصادف وحشتناک و سوخته شدن 2 سرنشین خودرو + عکس
علت اصلی درگذشت حجازی چه بود؟
دختری 11 ساله قویترین وزنه ‌بردار كوچك جهان
اقدام بسیار وحشتناک مادر علیه فرزند دخترش (18+)
دختری شایسته که حجاب را به لیگ برتر انگلیس آورد + عکس
كودك 10 ساله نابینا قهرمان نابغه جودوكار + عکس
هدیه مار سمی به دختر دانشجو !!
برنامه بفرمائید شام ایرانی در شبکه ایران
رانندگی طنز ما ایرانی ها …!!! چرا ؟
پیدا شدن پوشک کثیف در یک قوطی کنسرو
آخرین تحولات بازار سکه در این هفته جدید
زنی كه سخنرانی نتانیاهو را به هم ریخت (تصویری)
اصابت صاعقه در خاش جان دختر 16 ساله را گرفت
دختران جوانی که مجبورند با مردان 60 ساله ازدواج کنند ! +تصاویر
روش درمان جالب یک بیمارستان برای نوزادان
 
a