لاچین سیر

a

سرقت میلیاردی از بانك سپه كرمانشاه با 3 نفر كشته

مجموعه : مجله خبری
سرقت میلیاردی از بانك سپه كرمانشاه با 3 نفر كشته
 
فارس: سرقت مسلحانه از بانك سپه كرمانشاه كه ساعتی پیش در شعبه خیابان سعدی اتفاق افتاد منجر به كشته و زخمی شدن 4 نفر از همكاران بانك شد.

در جریان این حادثه مسلحانه 3 مرد سارق كه صورت‌های خود را نپوشانده بودند هنگام توقف ماشین حمل پول بانك از فرصت استفاده كرده و درست زمانی كه ماموران قصد جابه جایی صندوق‌های پول را داشتند با شلیك به راننده، نگهبان و تحویلدار بانك هر سه آنها را به قتل رسانده و پول‌ها را به سرقت بردند.

گزارش فارس حاكیست در این حادثه كه حوالی ساعت 10:15 صبح رخ داد "محمد نجفی " رئیس صندوق بانك نیز از ناحیه پا زخمی شد كه باكمك ماموران بلافاصله به بیمارستان انتقال یافت.
براساس این گزارش، پلیس تا این لحظه هیچ سرنخی از این افراد ندارد.

گفته می‌شود این 3 مرد سارق پس از سرقت با خودروی شخصی خود محل حادثه را ترك كرده و گریخته‌اند.

قربانیان این حادثه سعید كریمی 32 ساله، راننده خودرو، یاور انتظاری 43 ساله نگهبان و علی صالحی 41 ساله تحویل‌دار بانك هستند.

یادآور می‌شود تا به این ساعت هیچ یك از مسئولان رقم سرقتی را اعلام نكرده‌اند اما گزارش‌ها حاكیست با توجه به سرقت 3 صندوق حمل پول رقم به سرقت رفته بیش از میلیاردها تومان است.

سعید امیری معاونت سیاسی اجتماعی فرماندار كرمانشاه سرقت از بانك سپه كرمانشاه را تایید كرد اما از اعلام جزئیات بیشتر خودداری كرد.