لاچین سیر

املاک ویترین

نزاع بر سر قلیان جنایت آفرید

مجموعه : مجله خبری
متهم در مقابل بازپرس جنایی اعتراف كرد

جوانی كه متهم است دوست خود را به خاطر یك قلیان به قتل رسانده است، پس از بازداشت به قتل اعتراف كرد و به تشریح جنایت پرداخت.

به گزارش خبرنگار حقوقی ایسنا،‌ عصر روز 22 خردادماه سال جاری در پی انتقال جوانی 22 ساله به نام مهران به بیمارستان و مرگ وی بر اثر وارد آمدن ضربه چاقو به پهلویش، عوامل كلانتری 121 سلیمانیه در جریان این حادثه قرار گرفتند و بلافاصله قاضی حسین اصغرزاده بازپرس كشیك قتل پایتخت را از به قتل رسیدن این جوان باخبر كردند.

با حضور بازپرس جنایی تهران در بیمارستان و آغاز تحقیقات پلیسی به دستور وی، مشخص شد كه مقتول به ضرب چاقوی یكی از دوستانش به نام علیرضا 20 ساله به قتل رسیده است.

از سوی دیگر با توجه به این‌كه متهم نیز توسط مهران با ضربه قمه مجروح شده بود، به كلانتری سلیمانیه مراجعه كرد تا اعلام شكایت كند اما به دنبال مرگ مهران، ماموران پلیس اقدام به بازداشت علیرضا كردند و او را به مقام قضایی در دادسرای جنایی تهران تحویل دادند.

ابن متهم صبح امروز (یكشنبه) با حضور در شعبه دوم بازپرسی (ویژه قتل) دادسرای امور جنایی تهران با اعتراف به قتل، جنایت را تشریح كرد و گفت: حدود ساعت 8 غروب بعد از آنكه رای دادم، به مهران زنگ زدم تا قلیانی را كه روز پنجشنبه به او قرض داده بودم برایم بیاورد. او شروع به فحاشی كرد و گفت كه قلیان را پس نمی‌دهد. با او در پارك پاسدار گمنام قرار گذاشتم. چاقو همراهم بود. وقتی سر قرار آمد باز هم فحاشی كرد. بعد با قمه ضربه‌ای به دستم زد. من هم از شدت عصبانیت یك ضربه چاقو به پهلویش زدم و بعد بیهوش شدم.

به گزارش ایسنا، در پی اعترافات این متهم به جنایت برای وی به اتهام قتل عمدی قرار بازداشت موقت صادر شد و پرونده‌اش جهت تكمیل تحقیقات در اختیار ماموران اداره دهم آگاهی قرار گرفت.

 
loading...
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي