لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

از سوی سازمان آتش‌نشانی تهران انجام می‌شود:

مجموعه : مجله خبری
از سوی سازمان آتش‌نشانی تهران انجام می‌شود:
تهیه شناسنامه ایمنی در مناطق پرخطر تهران

در اجرای طرح جامع ایمنی در شهر تهران، برنامه تهیه شناسنامه و دستورالعمل ایمنی به منظور تامین ایمنی مناطق پرخطر در منطقه پنج عملیات سازمان آتش‌نشانی در حال اجراست.

به گزارش سرویس «حوادث» ایسنا، علی‌اصغر عبدی ـ مدیر منطقه پنج عملیات سازمان آتش‌نشانی ـ با اعلام این مطلب افزود: در اجرای این طرح کارشناسان این سازمان با مراجعه و بازدید از مناطق پرخطر برای آن‌ها شناسنامه ایمنی تشکیل می‌دهند.

وی افزود: شناسنامه ایمنی بیانگر وضع موجود این گونه مناطق است و مشخص می‌کند این اماکن چه امکانات ایمنی دارند و کمبودهای آن‌ها در این زمینه چیست.

وی گفت: نتایج بازدید و بررسی این گونه اماکن و دستورالعمل ایمنی برای آن‌ها به شهرداری‌های منطقه ارسال می‌شود تا به مالکان آن‌ها ابلاغ شود. مالکان این اماکن نیز موظفند دستورالعمل ایمنی را اجرا کنند. کارشناسان منطقه پس از بازدید و در صورت اجرای دستورالعمل‌ها برای این مناطق تائیدیه ایمنی صادر می‌کنند.

عبدی افزود: در اجرای این طرح کارشناسان سازمان آتش‌نشانی تا پایان سال گذشته از 269 واحد اماکن پرخطر در منطقه پنج عملیات سازمان آتش‌شنانی بازدیدهای کارشناسی انجام دادند.

وی افزود: با تلاش کارشناسان منطقه، تقریبا از 3/1 اماکن پرخطر مناطق 17، 18، 19 و 21 شهرداری تهران که در محدوده عملیاتی منطقه پنج آتش‌نشانی قرار دارند، بازدید و برای آن‌ها شناسنامه ایمنی تهیه شده است که اگر این روند بدون مشکلی پیش رود پیش‌بینی می‌شود طرح جامع ایمنی در منطقه در دو سال آینده به پایان برسد.

 
 
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
ورزشي