لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

معاون امور سینمایی وزیر ارشاد: سینما برای کودک در حال احیا شدن است

مجموعه : مجله خبری
به گزارش مهر ، معاون امور سینمایی و سمعی و بصری وزارت ارشاد شامگاه چهارشنبه در نشست هماهنگی برگزاری بیست و سومین دوره جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان در همدان افزود: شاید در سال های اخیر فیلم های خوبی درباره کودک تولید شده باشد اما مدتها بود که تولید فیلم برای کودکان به عنوان هدف اصلی این گونه سینمایی کم رونق شده بود.

وی با ذکر حمایت و مشارکت استان همدان در تولید فیلم کودک، ابراز امیدواری کرد: با درایت مدیریت جشنواره فیلم کودک، مردم و مدیران استان همدان و فعالان عرصه فرهنگ و سینما شاهد تولید فیلم های خوبی در این گونه سینمایی باشند.

جعفری بر ضرورت تداوم و ارتقا توان همدان در سینما کودک تاکید کرد و گفت: با توجه به برگزاری دو دوره اخیر جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان همچنین تحولات سخت افزاری و نرم افزاری رخ داده در حوزه سینما، همدان به استان نمونه سینمای کشور مبدل شده است.

وی با اشاره به تجربه موفق برگزاری دو دوره بیست و یکم و بیست و دوم جشنواره بین المللی فیلم کودک در همدان ابراز امیدواری کرد: متکی براین تجارب، دوره بیست و سوم این جشنواره تابستان امسال در همدان با جهش در کیفیت و کارآمدی همراه شود.

استاندار همدان نیز آمادگی استان همدان را برای میزبانی و اجرای موفق و قوی بیست و سومین دوره جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان اعلام کرد.

بهروز مرادی گفت: برگزاری این جشنواره به عنوان بخشی از حیات فرهنگی همدان به مطالبه مردم و اهالی فرهنگ در این استان مبدل شده و دراین خصوص متکی بر تجارب دو دوره پیشین، همه عوامل مرتبط استان برای برگزاری موفق این جشنواره آماده هستند.

وی با اشاره به بهره برداری از مجتمع سینمایی شهید آوینی همدان گفت: در دو سال اخیر در توسعه، بهسازی و تجهیز سالن های نمایش در مجموع بیش از 30 سالن سینما، فرهنگسرا، مجتمع و سالن هنری برای اجرای دوره بیست و سوم این جشنواره آماده سازی شده است.

بیست و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان 11 تا 15مردادماه با شرکت دهها فیلم بلند و کوتاه در همدان برگزار می شود.

 
 
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي