زنی اسرارآمیز در كنار رهبر جدید كره شمالی !+ عکس

مجموعه : مجله خبری
زنی اسرارآمیز در كنار رهبر جدید كره شمالی !+ عکس

در جدیدترین تصاویر منتشر شده از رهبر جدید كره شمالی "زنی اسرار آمیز" وی را همراهی می‌كند و این مساله گمانه‌زنی‌هایی را در سئول درخصوص اینكه آیا وی خواهر كوچكتر و یا معشوقه "كیم جونگ اون" است، به وجود آورده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، تلویزیون دولتی كره شمالی روز یكشنبه تصاویری را نشان داد كه در آنها در حالی كه كیم جونگ اون، رهبر جدید كره شمالی در سالگرد مرگ پدربزرگش، كیم ایل سونگ، به وی ادای احترام می‌كند، این زن به وی ملحق می‌شود.

همچنین مقامات بلندپایه كره شمالی نظیر كیم یونگ نام، رئیس هیات رئیسه مجمع عالی خلق این كشور و همین طور ری یونگ هو، رئیس ارتش كره شمالی نیز رهبر این كشور را به مقصد كاخ كومسوسان در پیونگ یانگ كه محل قرار گرفتن جسد مومیایی شده كیم ایل سونگ است، همراهی می‌كردند.

تصاویر تلویزیونی نشان می‌داد كه زن ناشناس كه ظاهرا در دهه دوم و یا سوم عمر خود است در كنار رهبر كره شمالی قدم بر می‌دارد.

وی همراه با رهبر كره شمالی در مقابل تصویر كیم ایل سونگ تعظیم كرد. همچنین این زن كه موی كوتاه داشته و لباس سیاه به تن داشت در تصاویری كه از كیم جونگ اون هنگام تماشای كنسرت اركستر دولتی این كشور در روز جمعه پخش شد نیز كنار وی نشسته بود.

 

زنی اسرارآمیز در كنار رهبر جدید كره شمالی !+ عکس
رهبر كره شمالی

برخی از رسانه‌های كره جنوبی گمانه زنی كردند كه وی "یو جونگ" خواهر كوچكتر كیم جونگ اون است كه براساس گزارش‌ها در دهه 1990 همراه با وی در سوئیس تحصیل كرده است.

هم‌چنین برخی دیگر نیز عنوان می‌دارند كه این زن همسر و یا معشوقه كیم جونگ اون است. سازمان اطلاعات و وزارت اطلاعات كره جنوبی از گمانه زنی در این زمینه خودداری كردند.

این گمانه زنی‌ها نشان می‌دهد كه تا چه میزان كره شمالی نسبت به زندگی خصوصی رهبران خود پنهان كاری به خرج می‌دهند.

كیم جونگ اون پس از مرگ پدرش كیم جونگ ایل در ماه دسامبر سال گذشته جانشین وی شد اما دیگر كشورها حتی سن دقیق وی را نیز نمی‌دانند.

زن ناشناس دیگری نیز كه در جریان تشییع جنازه كیم جونگ ایل در پشت سر كیم جونگ اون ایستاده بود نیز از سوی برخی منابع خبری به عنوان خواهر كوچكتر وی شناسایی شد.

روزنامه جونگ آنگ ایلبوی كره جنوبی گزارش داد كه زنی كه تصویر وی در روزهای اخیر دیده شده ممكن است "هیون سونگ ول" خواننده مشهوری باشد كه براساس شایعات معشوقه رهبر جدید كره شمالی است.

این روزنامه گزارش داد كه وی در سال 2006 از انزار عمومی ناپدید شد اما سپس در ماه مارس در حالی كه ظاهرا در ماه‌های آخر دوران بارداری خود بود در صفحه تلویزیونی دولتی كره شمالی ظاهر شد.

یك مقام اطلاعاتی سئول به این روزنامه گفت: هیون از كودكی و نوجوانی دوست كیم جونگ اون بوده و شایعه‌ای در میان برگزیدگان كره شمالی مطرح شده مبنی بر اینكه وی معشوقه كیم جونگ اون است.

اما در عین حال یانگ مو جینگ، كارشناس مطالعات كره شمالی دانشگاه سئول اظهار داشت كه احتمال كمی وجود دارد كه این زن اسرارآمیز معشوقه كیم جونگ اون باشد زیرا همسران رهبران قبلی كمتر با شوهران خود به طور علنی نزد انظار عمومی حضور پیدا می‌كردند.

 

 

a