لاچین سیر

املاک ویترین

فروش خودرو

لیزیک عینک

زنی آمریکایی که اصرار دارد زندانی شود !+ عکس

مجموعه : مجله خبری
زنی آمریکایی که اصرار دارد زندانی شود !+ عکس

یک زن 36 ساله آمریکایی که در تلاش بود تا از طریق حصارهای سیم خاردار وارد زندان شود و اصرار بر بازداشت خودش داشت، توسط پلیس دستگیر شد.

به گزارش فارس، شبکه خبری "ان بی سی" در گزارشی نوشت که زنی آمریکایی در ایالت "اوهایو" که ادعا می شده مست بوده است با تلاش برای ورود به یکی از زندان های کشور و درخواست اینکه بازداشت شود، مجریان قانونی و ماموران پلیس را سردرگم کرد.

این زن 36 ساله، "تیفانی هرد" نام دارد که خود را به زندان "بالتر کانتی" می رساند و ماموران پلیس او را در حالی مشاهده می کنند که تلاش می کرده است که از یک حصار سیم خاردار این زندان بالا برود و وارد محوطه زندان شود.

زنی آمریکایی که اصرار دارد زندانی شود !+ عکس

 
 

بر اساس این خبر، ماموران زندان به این زن توصیه می کنند که محل را ترک کند اما او ممانعت کرده و گفته است: "می خواهم دستگیر شوم"؛ ماموران نیز مجبور شدند تا این زن را به رفتار اخلالگرانه و تخطی جنایی متهم کردند؛ این زن در شرایط فعلی در زندان بالتر کانتی است.

این خبر در شرایطی منتشر می شود که در تاریخ 21 جولای سال جاری نیز مردی از ایالت "کارولینای شمالی" به اتهام ممانعت از ترک زندان در روز آزادی اش دستگیر شد؛ این مرد 37 ساله بعد از آزادی از زندان اصرار داشت که ماموران او را به یک متل برسانند اما ماموران این درخواست را رد کردند و این مرد را به اتهام تخطی از قانون دستگیر کردند.

این مرد با قرار وثیقه ای 500 دلاری در زندان به سر می برد و احتمالا با 75 روز حبس دیگر و پرداخت جریمه نیز روبرو خواهد شد.

 
 
 

فروش خودرو

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي