لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

آخرین ویراستاری متن آیین‌نامه‌ی تشكل‌های اقامتی و گردشگری انجام شد

مجموعه : نکات سفر
آخرین ویراستاری متن آیین‌نامه‌ی تشكل‌های اقامتی و گردشگری انجام شد

آخرین ویراستاری متن آیین‌نامه‌ی تشكل‌های اقامتی و گردشگری انجام شد

عضو هیأت مدیره‌ی جامعه‌ی هتل‌داران ایران با اشاره به آخرین جلسه‌ی كارگروه تدوین آیین‌نامه‌ی تشكل‌های اقامتی و گردشگری كشور، گفت: آخرین ویراستاری متن این آیین‌نامه انجام شده است.

 سیدعلی معین‌زاده بیان كرد: منتظر آخرین نظر دفتر حقوقی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هستیم تا پس از تأیید معاونت گردشگری و رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، آیین‌نامه به شورای عالی میراث فرهنگی و گردشگری برای تصویب ارائه شود.

 او درباره‌ی تشكیل اتحادیه‌ی كشوری هتل‌داری كه از سوی برخی استان‌ها درحال پی‌گیری بود، اظهار داشت: پس از آن‌كه رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به وزیر بازرگانی نامه‌ای نوشت كه این موضوع دنبال نشود و نیازی به دریافت پروانه‌ی كسب از سوی واحدهای گردشگری نیست، هیچ آگهی از سوی آن‌ها در روزنامه‌ها منتشر نشده است.

 وی در پاسخ به پرسشی درباره‌ی این‌كه آیا از این به بعد، تشكل‌های هتل‌داری كشور در قالب جامعه فعالیت می‌كنند، بیان كرد: نوع و شكل آن را دستورالعمل جدید مشخص خواهد كرد، اما در هر حال، تغییراتی در آن ایجاد خواهند شد.

 او گفت: اكنون هتل‌های كشور با جوامع هتل‌داری استانی، جامعه‌ی هتل‌داران ایران، شورای هماهنگی واحدهای اقامتی و كانون گردشگری استان‌ها همكاری می‌كنند.

 معین‌زاده افزود: در كانون‌های گردشگری استان‌ها، سازمان‌هایی كه در رابطه با مكان‌های اقامتی فعال‌اند، از جمله نیروی انتظامی، اداره‌ی بهداشت، هواپیمایی جمهوری اسلامی و قطارهای مسافرتی، در كنار هتل‌ها فعال هستند.

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي