لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

اقدام عجیب کریستیانو رونالدو ، باز هم جنجال آفرین شد !

مجموعه : اخبار ورزشی
اقدام عجیب کریستیانو رونالدو ، باز هم جنجال آفرین شد !
کریستیانو رونالدو گران قیمت ترین بازیكن جهان و عضو تازه رئال مادرید، شیشه های ماشین یك هوادار پرتغالی را به جرم عكس گرفتن از وی و مادرش شكست.
به گزارش مطبوعات انگلیس، كریستیانو رونالدو كه هفته گذشته درازای 93 میلیون یورو قرارداد 6 سالهای با باشگاه اسپانیایی امضا كرد، هفته گذشته هنگامی كه برای دیدن خانواده اش به لیسبون سفر كرده بود، به یك خودرو صدمه زد.
وی كه همراه مادرش برای خرید در یكی از خیابان های شهر حضور یافت، وقتی دید یك دختر 17 ساله در حال عكسبرداری و گرفتن فیلم از وی است، به یكباره تعادل خود را از دست داد و به خودروی وی حمله ور شد و شیشه های آن را شكست.
هافبك سابق منچستریونایتد بابت این رفتار نادرست خود، عذرخواهی كرد؛ اما اظهار داشت: اگر تنها بودم و كسی از من فیلم یا عكس می گرفت، مساله ای نبود؛ اما وقتی همراه مادرم هستم، نباید كسی از من عكس بگیرد.

این بازیكن 25 ساله افزود: وقتی عصبانیتم فروكش كرد، از این دختر و پدرش كه سوار بر خودرو بود، عذرخواهی كردم؛ اما اگر بازهم در چنین شرایطی قرار بگیرم، نمی توانم تضمین دهم كه هیچ كاری نخواهم كرد.

در این حادثه عجیب، دختری كه از رونالدو عكس و فیلم گرفت، دچار صدمه شد و به بیمارستان انتقال یافت.
روزنامه های پرتغال با درج اخبار و گزارشاتی از این رویداد، نوشتند بازیكن تازه وارد رئال ، همچون دوران حضور در تیم منچستریونایتد ، همچنان در مسیر حاشیه سازی و جنجال گام بر می دارد و انتقال به تیم ثروتمند مادریدی تاثیری در تغییر رفتار او نداشته است.

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي