لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

مجازات عجیب خانمی که سبقت بیجا گرفته بود !+ عکس

مجموعه : مجله خبری
مجازات عجیب خانمی که سبقت بیجا گرفته بود !+ عکس
یک خانم اهل کلیولند که برای سبقت از یک اتوبوس مدرسه وارد پیاده رو شده بود مجبور است تا تابلویی که درآن وی احمق خطاب شده به گردن انداخته و در یک چهارراه بایستد. به گزارش تکناز صحنه‌ سبقت عجیب و غریب این خانم توسط یک دوربین ثبت شده بود.
شینا هاردین 32 ساله، روز دوشنبه حکم خود را از دادگاهی در کلیولند دریافت کرد. اتهام‌های او توقف نکردن برای اتوبوس مدرسه و بی‌ملاحظگی در حین رانندگی در خیابان و بزرگراه بوده است. وی در مقابل این اتهامات از خود دفاع نکرد.
قاضی این پرونده پینکی کایر حکم کرده تا خانم هاردین روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه‌ی هفته‌ی آینده در یک چهارراه و در حالی که نشانه‌ای که بر آن عبارت "تنها یک احمق برای سبقت گرفتن از اتوبوس مدرسه وارد پیاده می‌شود" نوشته شده را پوشیده در یکی چهار‌راههای کلیولند بایستد.
 
مجازات عجیب خانمی که سبقت بیجا گرفته بود !+ عکس
بر اساس دستور قاضی این جمله باید با حروف بزرگ و به رنگ مشکی بر روی بنری سفید به ابعاد ۵۰ سانتی‌متر در ۵۰ سانتی‌متر نوشته شود. خانم هاردین باید دو روز متوالی مابین ساعات ۷:۴۵ تا ۸:۴۵  این نوشته را به گردن بیاندازد و در چهارراه بایستد.
خانم هاردین پیشتر در دادگاهی که در ماه سپتامبر برگزار شده بود ادعای بی‌گناهی کرده بود، ولی روز دوشنبه ترجیح داد اتهامات خود را بپذیرد. وی همچنین باید مبلغ دویست‌وپنجاه دلار هزینه‌های دادرسی را بپردازد و در ضمن تا سی‌روز حق رانندگی نخواهد داشت.
 
 
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
ورزشي